anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatywna weryfikacja Twojej firmy

kaminplus_pl
#7 Wielbiciel#

Witam .Posiadam konto na allegro od 9 lat i 6 miesiecy, Na początku słuzyło do sprzedaży, pózniej tylko do zakupów, obecnie ponownie do sprzedaży i zakupów. Zweryfikowałem dane firmy, konto bankowe było ok. Dostałem informację że mam przesłac ponownie scan dokumentów wspólnika (który ma inne obywatelstwo). Czekałem na dokumenty. Jak byłem na urlopie dostałem informację że firma zweryfikowana negatywnie. "weryfikacja rachunku bankowego została odrzucona" - Rachunek jest na białej liście, zgodnie z NIP. Próba uzyskania jakiejś informacji o powodzie odrzucenia, lub jakaś informacja wcześniej , nic takiego nie było. Jak wystrtować ponowną weryfikację?  W otrzymanej informacji jest tylko
"weryfikacja Twojej firmy została odrzucona przez operatora płatności."
Firma ma tylko jedno konto od początku istnienia.
Próbowałem uzyskać więcej infromacji ale, pomimo zadania pytań z prośbą o telefon nikt nie zadzwonił.
Na koncie allegro było ok 2K PLN, nie wypłacone, W jaki sposób to odzyskać?
Pozdrawiam R

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kaminplus_pl widzę, że miałeś dziś umówioną rozmowę telefoniczną z naszym pracownikiem. Czy udało się rozwiązać Twój problem? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kaminplus_pl
#7 Wielbiciel#

Tak, ktoś zadzwonił, po krótkiej rozmowie dostałem informację że to nie sprawa do ich działu i zadzwoni któś pózniej z prawidłowego działu. I już się nikt nie odezwał. Po upywie terminu zamówiłem ponownie rozmowę i na razie czekam. Więc na cztery planowane rozmowy dwa razy nie zadzownili, raz zadzwonili przez pomyłkę z innego działu, i na kolejną oczekuję. Zobaczymy czy zadzwonią.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kaminplus_pl jeśli pomimo zamówionej rozmowy, nikt do Ciebie nie zadzwoni, daj mi tutaj proszę znać. Będę interweniować w Twojej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kaminplus_pl
#7 Wielbiciel#

Własnie zadzwonili, nie udało się przełączyć do odpowiedniego dzaiłu. I dostałem informacje że zadzwonią jutro rano.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie zostawiaj kasy na koncie, jest tu wiele wpisów jak Allegro nawet mimo rozwiązania umowy przetrzymuje i nie chce zwrócić.☹️

oznacz moderatorów