anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatywny komentarz od kupującego nie słusznie

dar_natury86
#7 Wielbiciel#

Witam 

Dostałem pierwszego negatywa dotyczącego mojego produktu maści przez około 3 lata sprzedanych ponad 2 tys sztuk. Pierwsza osoba co  niby dostała wysypki na kolanie. Zakup 30 czerwca komentarz 2 września, osoba nic nie reklamowała. Komentarz od koniuracji. Same naturalne składniki zero chemii....

Zepsucie opinii jak mogę to Sądownie usunąć czy co o jestem pewny produktu    ?

Czy może jakiś inny jest sposób.

Dla reakcji kupującego zaproponowałem zwrot plus jakąś dobrą rekompensatę cisza  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

annas14-firma
#16 Inspirator#

Może pomylił się bo kupił od MiodBieszczady przterminowany?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Komentarz jak nie narusza regulaminu Allegro ani nie obraża nie zostanie usunięty, są to subiektywne odczucia kupujących a powinien odzwierciedlać prawdziwy przebieg transakcji, Ocena to ocena produktu czy sprzedającego?

oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

Usunąć nie usuniesz, Allegro Ci nie pomoże. Możesz iść do sądu, nie wiem, jak udowodnisz, że klient nie dostał wysypki po Twojej maści, nie wiem również, jak klient udowodni, że akurat po tej maści dostał tej wysypki, sąd się tym zajmie 😋

Proponowanie rekompensaty po otrzymaniu komentarza negatywnego jest złą praktyką, która była tu kilkukrotnie opisana. Narodzi się nowa świecka tradycja, że klient będzie każdemu wystawiał negatywny komentarz i proponował jego usunięcie w zamian za rekompensatę.

Nie wiem, ile będzie trwał taki proces sądowy, czy rok, czy 5 lat, ale komentarz zniknie po roku. Może lepiej ustosunkować się rozsądnie do tego komentarza używając takich argumentów jakie są przytoczone "maści przez około 3 lata sprzedanych ponad 2 tys sztuk. Pierwsza osoba co niby dostała wysypki na kolanie"

A możne ma akurat uczulenie na zawarty jak piszesz "korzeń żywokostu" czymkolwiek to jest

Nawet przy lekach badanych klinicznie masz zapis, że u małej części populacji mogą wywoływać wysypkę, swędzenie itp. a co dopiero przy preparatach nie badanych, wytwarzanych metodą tradycją.

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@dar_natury86 nawet jak środek ma dobry skład i nikt się na jego działanie nie skarżył, to jednak tej jednej osobie na tysiąc może coś zaszkodzić 😕

oznacz moderatorów