anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatywny komentarz za nieopłacone zamowienie

Crypto__Shop
#9 Pomysłodawca#

Witam.

 

W grudniu kupujący zamówił towar, ale za niego nie zapłacił. Po 2 miesiącach wystawił mi negatywny kentatz, w tym ocenę produktu na 1, nie widząc go na oczy. 

 

Allegro pisze, że kupujący może oceniać nieopłacone zamówienia nawet jeśli są nieopłacone i ja nic nie mogę zrobić. Zero kontaktu ze strony kupującego.

 

Jakieś rady ? 

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

xyz96
#21 Demiurg#

@Crypto__Shop Na takiej samej, na jakiej miałby wystawić 5 gwiazdek, cwaniaczku, w tej sytuacji. Jest ocena gwiazdkowa - musi zaznaczyć gwiazdki, jeśli chce wystawić ocenę - napisać komentarz, mądralo. Chciałbyś 5 gwiazdek, jeśli on rzekomo nie widział towaru? Na jakiej podstawie? Ciesz się jedną, bo moim zdaniem zero powinien ci wystawić.

Nie masz żadnego dowodu, że nie zapłacił, on może mieć dowód, że zapłacił. Zapłata nie jest warunkiem wystawienia oceny.

oznacz moderatorów

Crypto__Shop
#9 Pomysłodawca#

@xyz96 no ale piszesz, że 1 gwiazdkę ma prawo wystawić, ale że 5 gwiazdek nie może 😄 nie widzisz tu hipokryzji? Sama siebie orasz i jak widać jesteś z tego znana na forum. 

Ja nie chcę oceny od tego kupującego, ani pozytywnej ani negatywnej. Nie zapłacił, nie dostał dowaru, więc nie ma oceny. Dziękuje dobranoc. 

Ja mam status transakcji i jej szczegóły, a ta Pani do tej pory nie zrobiła nic i nie potwierdziła zaplaty. Gdyby miała dowód to by wysłała potwierdzenie przelewu lub jakoes zdjęcie korespondencji naszej. 

Proszę Cię, nie ośmieszaj się już, no chyba że liczysz na stanowisko w allegro to jesteś na dobrej drodze 🙂 

 

P.S sprzedajesz coś na allegro ? Chętnie coś kupię, po czym nie zapłacę i wystawie negatywną ocenę. Zgodnie z Twoim sposobem myślenia (o ile można to nazwać myśleniem) mam prawo bezpodstawnie ocenić produkt na 1 gwiazdkę i wystawić negatywny komentarz 🙂 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Crypto__Shop Bzdura i głupota, może wystawić 1 i może wystawić 5, to jego sprawa. Nie będziesz mu dyktował, ile ma wystawić. Nie możesz żądać 5 gwiazdek, bo on nie widział towaru. Możesz sobie oceny nie chcieć, ale on ma prawo ją wystawić. Nie chcesz, nie sprzedawaj na Allegro, bo tutaj takie są zasady.

Sam się nie ośmieszaj nieznajomością regulaminu i guzik ci do tego, co ja gdzie sprzedaj, albo nie sprzedaję.

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@Crypto__Shop nie przejmuj się próbuj, pisz tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=51b99f53-f844-4aca-ae85-35363ce7a272
Jak nie wyjdzie za pierwszym razem to spróbuj ponownie. Przygotuj wszystkie dowody. Allegro usuwa takie oceny. 

oznacz moderatorów