anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie aktualizują się statystyki

MAMY ROZWIĄZANIE!
Zlota_Lapka
#9 Pomysłodawca#

Od kilku dni nie aktualizują mi się w panelu sprzedaży statystyki wizyt na aukcjach. Sprawdzałam nawet z prywatnego konta i nie widać żebym odwiedzała aukcję. Statystyki dotyczące sprzedanych i obserwowanych ofert są ok. Z czego może wynikać ten problem?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
OUTLECIAK
#9 Pomysłodawca#

U mnie od kilku dni jest ten sam problem 😕

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Zlota_Lapka @OUTLECIAK Będę bardzo wdzięczna za konkretne numery ofert, których dotyczy ten problem. Poproszę Was też o zdjęcie lub zrzut ekranu, który będzie pokazywał ten problem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
OUTLECIAK
#9 Pomysłodawca#

@_HolaOla_ jak dla mnie to dotyczy to wszystkich oferty które mam a jest ich prawie 1300, nie zmienia mi się w żadnej ofercie liczba wyświetleń od kilku dni liczniki stoją w miejscu pomimo, że sprzedaż cały czas jest, więc myślę że to jakiś większy problem..

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@OUTLECIAK Dziękuję, przekazałam Twoje zgłoszenie do dokładnego sprawdzenia, ale dostałam już potwierdzenie, że rzeczywiście mogą pojawiać się tego typu problemy. Przepraszam za wszelkie niedogodności, nasz zespół pracuje nad naprawą tej sytuacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Zlota_Lapka
#9 Pomysłodawca#

U mnie tez problem dotyczy wszystkich aukcji. Dziękuję, że zajęliście się sprawą.

oznacz moderatorów
SNOORKI
#9 Pomysłodawca#

Od kilku dni widzę niby zerowe zainteresowanie moimi ofertami. Wchodziłam z innego konta na swoje oferty  a nadal licznik pokazuje 0. Wiecie coś o jakiejś awarii? 

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Taaa parę razy coś tu pisali sprzedający. Konkretów ze strony allegro to chyba nie było ale mogłam coś przeoczyć...

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Konkretnie to zwykle piszą "że pracują nad tym" a efekty widać gołym okiem.

oznacz moderatorów
SNOORKI
#9 Pomysłodawca#

Dzięki 

 

oznacz moderatorów
Scaleoo
#9 Pomysłodawca#

Mam ten sam problem, pewnie jest nas więcej... 🤷‍:płeć_męska:

oznacz moderatorów
Skill_Player
#14 Krzewiciel#

Zauważyłem to też. Bodajże od piątku statystyki wejść na stronę aukcji stoją w miejscu.

oznacz moderatorów
Scaleoo
#9 Pomysłodawca#

Kliknięcia w ulubione też się zawieszają, z ciekawości narzeczona dodała jedną aukcje do ulubionych zaktualizowało się do 1 obserwujących a gdy usunęła nic się nie zmieniło. Dla pewności zrobiliśmy to z innymi aukcjami (Bo może ktoś akurat w tym momencie sobie dodał) lecz reszta wciąż wisi jako obserwowana pomimo że nie jest... 

oznacz moderatorów