anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie da się wystawić aukcji, nie da się zakończyć aukcji, pasek postępu wisi

MAMY ROZWIĄZANIE!
tylko_ksiazki
#9 Pomysłodawca#

Jak poniżej na screenach. Nie da się zakończyć i wystawić nowej aukcji. Ta sytuacja ma miejsce od 2-3 dni, dzieje się to od czasu do czasu, ale dzisiaj jest szczyt. Najgorsze jest to, ze niektóre wiszą tak i potem pasek postępu znika dając jakby znać, ze wszystko poszło OK. Ale nie jest OK. Taka aukcja bądź nie jest zakończona, bądź nie jest wystawiona. Przepadła. I licz sobie człowieku, która to była.

Hipoteza. Allegro, jak zwykle narobiliście problemów wprowadzeniem 2 listopada ograniczeń dla sprzedających bez firmy. I teraz ci ludzie masowo musza wznawiać ręcznie te aukcje i robi się korek jak z Krakowa do Zakopanego.

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Screenshot 2022-11-05 at 20.38.53.pngScreenshot 2022-11-05 at 20.39.01.png

oznacz moderatorów
36 ODPOWIEDZI 36
kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria nigdy tak nie miałem, tyle czasu ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 kiedyś wystawiałek klika ofert na raz i zatwierdzałem sekunda jedna po drugiej , jakieś pól roku minęło , a jena dalej nie poszła . Zaczekaj do jutra , jak nie zaskoczy wystaw ponownie .

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria poczekałem i co i dopa znikło i nic się nie wystawiło 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 dzisiaj wznawiałem ofertę i się nie wznowiła 😁 musiałem powtórzyć operację . Zerknij czy nie masz tej oferty w szablonach .

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria była 🙂 nawet nie wiedziałem że jest coś takiego 😄 wystawiła się od razu !!!

Drugiego rozwiązania Ci nie mogę dać 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
bergg3
#8 Zapaleniec#

Ja mam to samo. Właśnie zobaczyłem, że kilkadziesiąt aukcji nie ruszyło. Trawiło do szkiców i od wczoraj "trwa wystawianie oferty". A najgorsze, że grupowe "WZNÓW" nic nie daj i chyba trzeba wchodzić w każdą ofertę osobno i wystawiać od nowa.

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

zakończenie też specjalnie nie działa, 2 aukcje już od kilku godzin się wyłączają 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Też mam podobnie, kończenie ofert wisi.

atechnik_sklep_0-1667775501336.png

 

oznacz moderatorów
dawal50
#14 Krzewiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ jak rozumiem opłata utrzymaniowa nie zostanie pobrana skoro nie mogę zakończyć aukcji? za kilka godzin pobierzecie tą opłatę mimo że chciałem zakończyć kilka aukcji. Jak sprawić byście nie pobrali tej opłaty i żebym nie musiał do was pisać i próbować bez dowodów udowadniać że chciałem te aukcje zakończyć przed poborem opłaty?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dawal50 czy możesz napisać co się dzieje, gdy próbujesz zakończyć te oferty oraz przesłać zrzut ekranu z widocznym błędem, a także numery ofert, których dotyczy ten problem? 
W niektórych przypadkach możemy wykonać korektę opłaty, ale konieczny będzie kontakt i szczegółowe informacje na ten temat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
tylko_ksiazki
#9 Pomysłodawca#

Teraz, to już nawet próba wystawienia aukcji zaplanowanych na godzinę późniejszą kończy się niepowodzeniem. 😞

oznacz moderatorów
FalaPlanty
#10 Popularyzator#

Niestety jest niedziela, tylko my pracujemy 🙂

Czekamy, mam nadzieję że tylko do wtorku - na naprawę ....

Pozdrawiam Wszystkich Pracujących 🙂

oznacz moderatorów
tylko_ksiazki
#9 Pomysłodawca#

Na to wyglada. Pozdrawiam. Oby to naprawili, bo zaczynam mieć chaos.

oznacz moderatorów
SAVGAME
#9 Pomysłodawca#

tez dzisiaj mialem podobnie ale nie skojarzylem ze to moze byc powazniejszy problem 😞

natomiast od 2h nowe zamowienia nie splywaja do automatera przez co automat nie moze wyslac kodow klientom i nie zmienia sie status zamowienia... 

i teraz mnie tknelo ze to jedno na pewno ma zwiazek z drugim takze allegro dzisiaj lezy i kwiczy.

Zaplacic przed chwila blikiem tez nie moglem...

Strach pomyslec co bedzie w grudniu 

oznacz moderatorów
FalaPlanty
#10 Popularyzator#

Wydaje mi się że produktywizacja podziurawiła system.  Im więcej wymogów, parametrów, powiązań i innych danych do wystawiania - tym większy problem. Widać że awarie narastają, oby wszystko było w porządku w grudniu.

Wszystkim życzę bezproblemowej pracy jak i też naszemu portalowi Allegro.

Będzie ciężko.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Działa już Wam lepiej wystawianie ofert?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@tylko_ksiazki @Wilczekstepowy @atechnik_sklep @FalaPlanty @SAVGAME @mikeza @Ahoj-GSM @mdrogeria @kostas11 @dawal50 problem z obsługą ofert został wczoraj rozwiązany i nie powinien już występować. Dziękuję za Waszą cierpliwość i wszystkie zgłoszenia! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów