anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie da się wystawić aukcji, nie da się zakończyć aukcji, pasek postępu wisi

MAMY ROZWIĄZANIE!
tylko_ksiazki
#9 Pomysłodawca#

Jak poniżej na screenach. Nie da się zakończyć i wystawić nowej aukcji. Ta sytuacja ma miejsce od 2-3 dni, dzieje się to od czasu do czasu, ale dzisiaj jest szczyt. Najgorsze jest to, ze niektóre wiszą tak i potem pasek postępu znika dając jakby znać, ze wszystko poszło OK. Ale nie jest OK. Taka aukcja bądź nie jest zakończona, bądź nie jest wystawiona. Przepadła. I licz sobie człowieku, która to była.

Hipoteza. Allegro, jak zwykle narobiliście problemów wprowadzeniem 2 listopada ograniczeń dla sprzedających bez firmy. I teraz ci ludzie masowo musza wznawiać ręcznie te aukcje i robi się korek jak z Krakowa do Zakopanego.

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Screenshot 2022-11-05 at 20.38.53.pngScreenshot 2022-11-05 at 20.39.01.png

oznacz moderatorów
36 ODPOWIEDZI 36
FalaPlanty
#10 Popularyzator#

Witam.

Ja wystawiam oferty poprzez Droplo , potwierdzam tak jak kolega powyżej. Przypadłość ta ma charakter mocno losowy, albo bzyk i jest wystawiona albo mieli i mieli 🙂 (u mnie kręci się czarne kółeczko)

Tak sobie zauważyłem że ostatnimi czasy sporo tych awarii macie. Nie zatrudniliście jakiegoś dywersanta z sh... 🙂 

oznacz moderatorów
tylko_ksiazki
#9 Pomysłodawca#

Dodam jeszcze, że wystawianie aukcji da się uratować omijając te problemy. Otóż wystarczy wystawić aukcje z powiedzmy 10-minutowym planowaniem. Zamiast wystaw teraz, to za 10 min. I przechodzą. A w tym samym czasie aukcja wystawiana normalnie - wisi. 

Zakończyć zaś aukcji, to nie mam pojęcia w takiej sytuacji jak to uczynić.

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

potwierdzam, 2 aukcje "kończą" mi się od kilku godzin 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Potwierdzam u mnie też już kilka wisi .

oznacz moderatorów
Ahoj-GSM
#10 Popularyzator#

Dzięki za podpowiedź. 

A tak swoją drogą czy allegro nie zaczyna się sypać? Jakieś włamy na konto, a teraz problemy z wystawianiem ofert? 

oznacz moderatorów
Ahoj-GSM
#10 Popularyzator#

Czekam już kilkanaście minut na wystawienie oferty. Zazwyczaj trwa to parę sekund. Czy to tylko u mnie jakiś problem? 

oznacz moderatorów
fhjubo
#8 Zapaleniec#

Ja czekam już 2-3 dni..  Problem jest przy wystawiania jak i wznawianiu. Mam tylko informację "Trwa wznawianie oferty", lub "Trwa wystawianie oferty". Czy ktoś też ma ten problem. Szkoda mi nerwów na kontakt z allegro..

oznacz moderatorów
Ahoj-GSM
#10 Popularyzator#

Naprawdę lipa. Teraz w niedzielę, akurat mam w końcu wolny czas, aby powystawiać oferty, a będę to musiał robić z czasowym opóźnieniem. 

oznacz moderatorów
Ahoj-GSM
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Można prosić o interwencję w tej sprawie? 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ahoj-GSM @tylko_ksiazki @fhjubo @mikeza @kolekcjoner608 bardzo mi przykro z powodu tych problemów. Pracujemy nad ich rozwiązaniem. Dodałam Wasze zgłoszenia do zadania. Na razie poproszę Was o sprawdzenie czy oferty przy których pojawił się taki komunikat są w zakładce Mój asortyment oznaczone jako szkic? Jeśli tak, to spróbujcie proszę wystawić je z poziomu tej zakładki

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@la_nika U mnie z ostatnio wystawianych (tyle że wystawiam w licytacji z zaplanowanym terminem wystawienia) 8 pozycji nie weszło jako zaplanowane i wiszą i są również oznaczone jako szkic . Problem w tym , czy jak nawet uda się je wystawić z poziomu "szkicu" tamte po jakimś czasie nie wejdą i będą wystawione podwójnie ,a druga sprawa to czy za takie wiszące a nie wystawione aukcje zostanie pobrana opłata za wystawienie ,która występuje w mojej kategorii?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 nie powinno tak się stać, że oferty wystawione ze szkicu będą ponownie wystawione, gdy problem przestanie wystąpować, ale na pewno więcej informacji będę mogła przekazać jutro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Mamy ten sam problem od piątku 

Losowo wskakują aukcje - jest to dość irytujące, gdyż tylko traci się czas, tym bardziej że muszę takie aukcje jakby na nowo wklepywać 🙄

 

Po godzinie pojawi się tylko krzyżyk, po jego kliknięciu informacja znika, aukcji jak nie było tak nie ma i trzeba jeszcze raz klepać aukcję od nowa 

oferty.jpg

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AR_Auto_Czesci dziękuję za zgłoszenie! Czy ta oferta jest widoczna jako szkic w tej zakładce? I możesz ją wznowić z poziomu zakładki? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Ahoj-GSM
#10 Popularyzator#

U mnie, jakby coś ruszyło. Właśnie przed chwilą wystawiłem normalnie nową ofertę. Ale nie wiem, czy to już pozytywna zmiana na stałe, czy element losowy. 

oznacz moderatorów
Ahoj-GSM
#10 Popularyzator#

Trzeba ze szkicu wystawiać, albo z opóźnienia 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ahoj-GSM okej, dziękuję Ci bardzo za informację! Cieszę się, że możesz już wystawić oferty, a pewnie szczegóły tych problemów poznamy jutro i wtedy przekażę Wam więcej informacji na ten temat. Przepraszam za te trudności!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

Trwa wystawianie oferty i tak od godziny 😞 czy Wam też tak mieli ???

Prowizja rośnie, dopłaty rosną człowiek chce wystawić więcej ofert co by allegro więcej zarobiła a tu kicha 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 czasem tak mięli , czase tylko mignie , odśwież stronę . 

oznacz moderatorów