anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie jesteś właścicielem zamówienia (NOT_SELLER_ORDER Dane Odbiorcy.email) (#NP5)

B-O-Z
#9 Pomysłodawca#

Zamowienie pobrało mi do baselinera. Przy próbie wygenerowania listu mam taki komunikat:
Nie jesteś właścicielem zamówienia (NOT_SELLER_ORDER Dane Odbiorcy.email)
(#NP5)

pierwszy raz sie skotkałem z czymś takim.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@B-O-Z czy próbowałeś wygenerować etykietę z poziomu Wysyłam z Allegro. Jeśli i tam się nie uda, będę mogła skierować zgłoszenie do działu technicznego. W przeciwnym razie problem tkwi w narzędziu, z którego korzystasz i powinieneś kontaktować się z jego obsługą.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:105408251
#1 Nowicjusz#

Mam taki sam błąd:

ERROR_COURIER : Courier error: You are not this order's owner (NOT_SELLER_ORDER Dane Odbiorcy.email)<BR> 
(#NP5)

Komunikat BaseLinker wskazuje że jest to błąd kuriera allegro

oznacz moderatorów

B-O-Z
#9 Pomysłodawca#

z poziomu wysyłam z allegro dostaję taki komunikat:

Nie można wczytać zamówienia. Upewnij się, czy wybrane zamówienie istnieje i jest przypisane do twojego konta.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@B-O-Z wskaż proszę numer zamówienia, którego dotyczy zgłoszenie. Czy przypadkiem nie próbujesz generować etykiet z konta powiązanego? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:115617437
#7 Wielbiciel#

Witam,

Faktycznie probuje generowac etykiete z konta powiazanego ? Co w takiej sytuacji ? powinienem zmienic cos ?

Mam taki sam błąd:

ERROR_COURIER : Courier error: You are not this order's owner (NOT_SELLER_ORDER Dane Odbiorcy.email)<BR>
(#NP5)

Komunikat BaseLinker wskazuje że jest to błąd kuriera allegro

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:115617437 Przykro mi, ale z konta powiązanego nie wygenerujesz etykiety. Zrobisz to tylko z poziomu konta głównego.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:115617437
#7 Wielbiciel#

Czyli majac na Allegro dwa osobne  konta nie bede mogl automatycznie generowac etykiet poprzez aplikacje Baselinker ? Dobrze zrozumialem ? 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:115617437 Przepraszam, ale nie obsługujemy Baselinkera, dlatego nie jestem  w stanie tutaj Ci podpowiedzieć. Na pewno korzystając z Wysyłam z Allegro musisz być zalogowany na główne konto. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów