anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie masz wymaganych uprawnień, aby wystawić ofertę (sprzedaż zablokowana). Wyjaśnij naruszenie zasad

Selectic
#7 Wielbiciel#

Nie mogę znaleźć powodu zablokowania konta. Sprzedaż jest zablokowana wg systemu a jednak dalej funkcjonują i sprzedają się rzeczy z innych aukcji. O co tutaj chodzi? Dogrzebałem się do jakiejś kwoty 1,01zł ale po kliknięciu nie ma żadnej kwoty do zapłaty. Proszę o pomoc.
aaa.pngaaaa.png

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@Selectic w sprawie nałożonej blokady, skontaktowaliśmy się w wiadomości mailowej dnia 16 września o godzinie 17:37 - numer zgłoszenia to: 44785037. Jeżeli masz dodatkowe pytania w temacie blokady, proszę odpisz na naszą wiadomość. 

oznacz moderatorów

Selectic
#7 Wielbiciel#

Nie mogę znaleźć tej wiadomości, być może usunąłem przez przypadek a ostatnio opróżniałem kosz na skrzynce mailowej. Czy możecie mi przesłać jeszcze raz? Chciałbym jak najszybciej uruchomić aukcje.

oznacz moderatorów

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@Selectic poprosiłam, aby Dział Bezpieczeństwa ponownie wysłał do Ciebie wiadomość. 

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

Dlaczego doradca z działu reklamacji mi nie odpisuje złamała reguramin wasz reguramin , i wasz doradców również obowiązuje wasz własny reguramin, 

oznacz moderatorów

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 doradcy odpisują na zgłoszenia w kolejności ich wpłynięcia do systemu. Proszę Cię o cierpliwość - odpowiedź otrzymasz najszybciej, jak to możliwe.

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Selectic
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, czekam.

oznacz moderatorów