anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie można nadać paczki dla wybranego zamówienia

MAMY ROZWIĄZANIE!
ZDROWERSI
#10 Popularyzator#

Witam,

Nie jesteśmy w stanie wysłać zamówienia z Allegro Paczkomaty Inpost.
Pojawia się komunikat:
Nie można nadać paczki dla wybranego zamówienia
Nie można odczytać zamówienia - brak uprawnień.

Numer zamówienia: dfcbab80-5da4-11ed-b454-ad149f6f0113

Co może być przyczyną?
Pozdrawiam
@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
591 ODPOWIEDZI 591
unik_sklep
#11 Animator#
U mnie to samo
oznacz moderatorów
ProCosmo
#7 Wielbiciel#

Mam nadzieję, że allegro wyśle przeprosiny do wszystkich naszych klientów i poinformuję o takim masowym problemie

oznacz moderatorów
petset_pl
#9 Pomysłodawca#

Jak sam nie wyślesz to myślę, że żaden klient informacji do Allegro nie dostanie 🙂

oznacz moderatorów
C4R
#7 Wielbiciel#

bez zmian od dobrych kilkudziesięciu minut.....

oznacz moderatorów
autocraft_sklep
#7 Wielbiciel#

Też o tym pomyślałam, by taka systemowa informacja gdzieś sie pojawiła.

oznacz moderatorów
kilowat_net
#11 Animator#

@ProCosmo 

Nie liczyłbym na to.

oznacz moderatorów
Przypinki4u
#8 Zapaleniec#

Znowu poniedziałek i znowu błąd, to już się będzie robiło zasadą?

oznacz moderatorów
prestigeshop24pl
#8 Zapaleniec#

Witam czy dzisiaj jest jakiś odgórny problem z nadaniem paczki do DPD. Pojawia się problem jak poniżej

oznacz moderatorów
citymaps
#8 Zapaleniec#

1) Dziadostwo allegrowe wychodzi po raz kolejny w tym roku. Wymagacie od kontrahentów przestrzegania niestworzonych zasad ale jak wy coś zawalicie to "spokojnie, nic się nie stało" Żeby chodzić informację wysłać, że "jest problem, zaraz naprawimy, przepraszamy"... ale nie, niech się sklep martwi, ważne, żeby płacił 12.000zł miesięcznie prowizji. 
2) Jeżeli ktoś ma dużo przesyłek, ale któraś jest bardzo pilna to "można" ją nadać pojedynczo. Będzie to trudne, ale ja od 20 minut już dwie nadałem pojedynczo. Przez Nadaj Wiele nie ma szans. Dla pozostałych przesyłek klient otrzymał informację, że jest błąd z winy allegro i jak ma problem to niech sobie pisze do allegro.
3) A tylko spróbujcie uznać te nienadane przesyłki jako "nienadane w zadeklarowanym terminie" !!!

oznacz moderatorów
Myhaa
#7 Wielbiciel#

Od rana nie udało mi się nadać żadnej paczki DPD.

"Nie można nadać paczki dla wybranego zamówienia Nie można odczytać zamówienia - brak uprawnień."

Jak już uda się przejść do podsumowania to i tak pojawia się błąd i wyskakuje kilka przesyłek bez etykiety.

oznacz moderatorów
_Kinderlandia_
#8 Zapaleniec#

Ja dzisiaj od wczesnych godzin porannych również mam problem j/w, ostatecznie udało się wygenerować etykiety, ale łącznie po kilku godzinach. Niestety nadal nie mam możliwości zamówienia podjazdu kuriera DPD, co oczywiście rzutuje na mojej ocenie jako sprzedawcy w oczach Klientów.

Nie można nadać paczki dla wybranego zamówienia

Nie można odczytać zamówienia - brak uprawnień.

oznacz moderatorów
wiki0441
#13 Ambasador#

Jest zmiana, teraz udało się zapisać paczki, ale po kliknięciu zamów przesyłki jest komunikat: "Nie udało się zamówić jednej lub więcej paczek. Aby dokończyć nadawanie, popraw błędy, które są wskazane w górnej części formularza nadawania lub usuń problematyczną paczkę."

W komunikacie jest informacja, że mam wskazane błędy do poprawienia. Nie wiem, czy to ja nie widzę owego wskazania, czy to pokłosie dzisiejszej awarii? Skąd mam wiedzieć która paczka jest problematyczna? Wysyłam paczkomaty InPost i DPD za granicę. Proszę o podpowiedź  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
unik_sklep
#11 Animator#

niestety nadal nie działa...

oznacz moderatorów
nowcar01
#9 Pomysłodawca#

Mam ten sam komunikat

oznacz moderatorów
EW_PASZ
#7 Wielbiciel#

Mam taki sam problem, parę etykiet udało mi się wydrukować, ale nie mam jak zamówić podjazdu kuriera.@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
CakeLove
#4 Eksplorator#

niestety u mnie nawet etykiety nie da się wydrukować ;/

 

oznacz moderatorów
NFSNatalia
#2 Obserwator#

Ostrożnie, bo mi się tez udało tyle tylko, że etykiety okazały się nieaktywne... mjusiałam ratować sytuację pod paczkomatem i dzownić do klienta

oznacz moderatorów
uszek_pl
#7 Wielbiciel#

Też miałam taki komunikat ale jak weszłam w zamówione przesyłki w zakładce sprzedaż to tam paczki były utworzone - warto sprawdzić.

oznacz moderatorów
cosfajnego01
#8 Zapaleniec#

witam u mnie też są nr przesyłek ale nie ma jak wydrukowac etykiety.....

oznacz moderatorów
NFSNatalia
#2 Obserwator#

ja miałam to samo i niby sie w końcu udalo tyle tylko, że w menagerze na inpost pojawiła się paczka, ale jak zaniosłam do paczkomatu to oczywiście nie można było wysłać. wyskoczył w paczkomacie błąd. to jest jakiś żart.

oznacz moderatorów