anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie można nadać paczki dla wybranego zamówienia

MAMY ROZWIĄZANIE!
ZDROWERSI
#10 Popularyzator#

Witam,

Nie jesteśmy w stanie wysłać zamówienia z Allegro Paczkomaty Inpost.
Pojawia się komunikat:
Nie można nadać paczki dla wybranego zamówienia
Nie można odczytać zamówienia - brak uprawnień.

Numer zamówienia: dfcbab80-5da4-11ed-b454-ad149f6f0113

Co może być przyczyną?
Pozdrawiam
@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
591 ODPOWIEDZI 591
detal2m
#7 Wielbiciel#

nie moza nadac etykiety allegro UPS

oznacz moderatorów
Juustysia
#8 Zapaleniec#

u nas to samo, jest informacja że brak uprawnień

oznacz moderatorów
prezentsklep_pl
#7 Wielbiciel#

u mnie to samo, ani allegro one, ani poczta nie działa

oznacz moderatorów
ejm2000
#9 Pomysłodawca#

udalo się niby wygenerować etykietę, ale w kolejnym kroku mam komunikat "Nie udało się zamówić jednej lub więcej paczek. Aby dokończyć nadawanie, popraw błędy, które są wskazane w górnej części formularza nadawania lub usuń problematyczną paczkę." i nie mogę przejść dalej

oznacz moderatorów
CakeLove
#4 Eksplorator#

U mnie zlecenie odbioru wygenerowało się 2 godziny temu, podczas którejś z rzędu próby nadania i dopiero teraz mogłam wydrukować etykietę, bo wcześniej ta funkcja była zablokowana.

 

oznacz moderatorów
Mrowka_Kepno
#7 Wielbiciel#

U nas to samo od 3h czekamy na nadanie. 

oznacz moderatorów
Golden-Serwis
#7 Wielbiciel#

GoldenSerwis_0-1667824149354.png

Moim zdaniem trzeba czekać aż allegro naprawi bląd. Przeklikiwanie na siłę może ponaliczać dodatkowe opłaty przez błąd skoro generuje w wielu przypadkach po parę nr przesyłek do jednego zamównia. Ja poinformuje Klientów o zaistniałej sytuacji nie z mojej winy i poczekam aż naprawią błąd. 🙂

oznacz moderatorów
www_dzianie_pl
#9 Pomysłodawca#

Tylko ile czasu oni będą to naprawiać?

oznacz moderatorów
IT-Reset
#4 Eksplorator#

Widzę że Allegro to nie tylko KPINA NA GPW WIG20 (najgorsza chyba spółka w historii) ale również w tym do czego została stworzona - do sprzedawania i kupowania !

 

DNO

oznacz moderatorów
IT-Reset
#4 Eksplorator#

Oni są pewnie zaskoczeni bo "to pierwszy raz" im się zdarza, przecież "ZAWSZE" wszystko działało jak należy... Rozpacz, jak to u nich funkcjonuje... Monopoliście są TYLKO DOBRZY W PODNOSZENIU OPŁAT I PROWIZJI!!!

oznacz moderatorów
Mcdas
#8 Zapaleniec#

U mnie w końcu działa (DPD), próbujcie 

oznacz moderatorów
marcinvol
#10 Popularyzator#

U mnie też ruszyło DPD i ONE BOX

oznacz moderatorów
STANDBY-SHOP
#8 Zapaleniec#

Ruszyło DPD, tylko kurier juz dzisiaj nie odbierze 😞

oznacz moderatorów
_Kinderlandia_
#8 Zapaleniec#

U mnie w końcu się też udało, ale mam nadzieję, że jak najszybciej wszystko będzie działać jak należy do kolejnych zamówień.

oznacz moderatorów
IT-Reset
#4 Eksplorator#

Od kilku dobrych godzin gdy próbuję nadać poprzez ten wynalazek 'wysyłam z allegro' jest komunikat "


Nie można nadać paczki dla wybranego zamówienia

Nie można odczytać zamówienia - brak uprawnień."


CO CIEKAWE TO JEST ZNANY BŁĄD / PROBLEM KTÓRY BYŁ ZGŁASZANY MASĘ RAZY I NIC SIĘ NIE POPRAWIŁO.


KTO BĘDZIE ŚWIECIŁ OCZAMI PRZED KLIENTAMI KTÓRZY NIE OTRZYMAJĄ PRZESYŁEK NA CZAS?????

oznacz moderatorów
_Kinderlandia_
#8 Zapaleniec#

Witam, Ja również mam ten sam problem od rana. Do tego nadal nie mogę zamówić podjazdu kuriera DPD, a Klienci czekają i oczekują szybkiej dostawy..

oznacz moderatorów
motylion_pl
#9 Pomysłodawca#

ruszyło tylko ciekawa jestem czy dpd nam o tej porze podjedzie. bo mamy zawsze problem z odbiora u nich w godzinach 14-15 😞 

oznacz moderatorów
starling_shop
#14 Krzewiciel#

Jak to kto będzie świecił oczami- sprzedawca. Allegro na bank stwierdzi, że mogłeś nadać na własny koszt inną metodą lub wymyślą równie kreatywne rozwiązanie 🙂

oznacz moderatorów
jemiolka2018
#9 Pomysłodawca#

spokojnie... na pewno jutro Allegro zawiadomi wszystkich oczekujących, że sprzedający ma problem z wysyłką i najlepiej otworzyć dyskusję 😉

poza tym ruszyło, tylko co z tego skoro kurier już był i odjechał na pusto...

oznacz moderatorów
EW_PASZ
#7 Wielbiciel#

U mnie już działa wszystko jak trzeba.tylko szkoda ze paczki jutro zostaną wysłane do klientów 

oznacz moderatorów