anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie można wystawić nowej aukcji

Twojczysty_dom
#11 Animator#

 Jak w temacie. Nie mogę wystawić nowej aukcji. Po dodaniu zdjęcia wyskakuje błąd.

Screenshot 2023-01-27 at 16-29-31 Formularz wystawiania.png

Próbowałam z różnymi zdjęciami. Problem jest ten sam. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Twojczysty_dom Prześlij mi proszę zrzut całego swojego ekranu wraz z widoczną datą i godziną oraz podaj przykładowy numer oferty. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Twojczysty_dom
#11 Animator#

Screenshot 2023-01-27 at 16-40-58 Formularz wystawiania.png

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Twojczysty_dom Dziękuję, ale te zrzuty przedstawiają wyłącznie formularz, a ja poproszę o screeny całego okna przeglądarki, z której korzystasz podczas wystawiania. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

MANTA_05
#9 Pomysłodawca#

ten problem pojawia się od kilku tygodni, kwestia czy trwa kilka minut czy dłużej, dzisiaj chyba rekordowo długo, ani chybi jakieś udogodnienia i modernizacje dla sprzedawców oczywiście- Allegro dba żebyśmy sie nie przepracowali.... a tak na serio to czy szanowne Allegro ma zamiar coś z tym zrobić? I bardzo prosze bez pytań o ciasteczka, przeglądarki itp... bo to żenujące jest...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MANTA_05 @daily-torebki Nie mamy problemów technicznych związanych z wystawianiem ofert, więc jeśli występują u Was jakiekolwiek trudności tego typu, potrzebujemy konkretów żeby to sprawdzić. Bez szczegółów nie jesteśmy w stanie zweryfikować problemu i stworzyć rozwiązania. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

MANTA_05
#9 Pomysłodawca#

Macie problemy, jak widać poniżej, kiedyś trzeba było czyścic ciasteczka, zmieniac przeglądarki teraz dołączyło się wymóg print screenów... 

oznacz moderatorów

daily-torebki
#11 Animator#

mam to samo

oznacz moderatorów

MANTA_05
#9 Pomysłodawca#

cud, naprawiło sie samo, oczywiście żadnych problemów nie było a my wszyscy mamy jakieś omamy i zwidy...

oznacz moderatorów