anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę połączyć rachunku by wypłacić środki z konta.

F4Z0SKYY
#7 Wielbiciel#

Próbowałem dwukrotnie wpłacić kwotę 1,01 zł na PayU blikiem i przelewem. W obu przypadkach pieniądze wróciły na konto (te 1,01 zł). Mija drugi tydzień a pieniędzy dalej nie mogę wypłacić. Syn sprzedawał coś na swoim koncie ale nie miał podłączonego rachunku aby wypłacić + nie ma konta w banku i przy próbie dodania rachunku zamiast imienia syna jest imię ojca przez co chyba allegro nie akceptuje rachunku. Halo allegro, zaczniecie działać? Linia jest niedostępna, nie odpisujecie na maile i prośby o pomoc. @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@F4Z0SKYY, w tej sprawie otrzymałeś odpowiedź na mejla. Aktywacja konta do wypłat nie powiodła się, ponieważ właścicielem konta w Allegro jest inna osoba, niż nadawca przelewu weryfikacyjnego. Te dane powinny być identyczne.

Do wypłat możesz wskazać wyłącznie ten numer rachunku, którego jesteś właścicielem lub współwłaścicielem. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Bytom_Trade
#10 Popularyzator#

Pewnie szybciej i łatwiej będzie synowi założyć konto bankowe niż tu coś wskórać.
Niestety jest regulamin który ma chronić użytkowników przed naciągaczami, to są i takie problemy.
Jeżeli chcesz możesz też wypłacić pieniądze przekazem pocztowym, ale robią to tylko pierwszego dnia miesiąca i jeszcze trzeba pismo z potwierdzeniem danych dostarczyć, którego weryfikacja to też z 2 tygodnie. Więc przekazem pocztowym pieniądze dostałbyś w sierpniu.

oznacz moderatorów