anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę utworzyć konta zwykłego na allegro

M3X2
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem czemu ale gdy chce założyć konto to mi wyskakuje błąd, próbowałem też z innej przeglądarki, komputera i nadal to samo. Poniżej zrzut:

Screenshot_2023-04-21-09-44-39-39_a87fd7db6caa850b517aa6fa9d2fcd0e.jpg

 Błędny adres 

Głowa do góry, nic straconego! Sprawdź poprawność wpisanego adresu. Jeśli chcesz poznać szczegóły, skorzystaj z pomocy.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Do jednego konta Allegro-jeden mail, prawdopodobnie ten mail jest albo był wykorzystany na innym koncie allegro.

oznacz moderatorów

M3X2
#9 Pomysłodawca#

W tym problem, że konto mam tylko na allegro lokalnie i nigdy wcześniej nie miałem innego konta allegro na tym email

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@M3X2 

Nie ma czegoś takiego jak osobne konto na lokalnie i zwykłym. Konto ma się jedno i służy do obu platform.

oznacz moderatorów

M3X2
#9 Pomysłodawca#

Ok, więc nic nie da się zrobić? Chyba nie mogę utworzyć kolejnego konta i tam podłączyć swoje dane

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz konto Allegro to masz zwykle Allegro i Allegro Lokalne, chcesz mieć drugie konto to  musisz mieć nowy adres mailowy i to wystarczy.

oznacz moderatorów

M3X2
#9 Pomysłodawca#

Niby tak ale żaby na lokalnie dostawać wplaty to musiałem zweryfikować konto w sensie dowód itp. Nie wiem czy na innym koncie tak mogę gdy już na tym jest zweryfikowane. Najwyżej napiszę bezpośrednio do allegro 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz  jak dane konta Allegro i konta bankowego są takie same, mail nie ma znaczenia.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

One są połączone.

oznacz moderatorów