anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wstawić zdjęcia do aukcji dla WOŚP

aluniaq2
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, mam problem z dodaniem zdjęcia do aukcji dla WOŚP, robię to przez formularz i przez aplikację.

Gdy chce dodać zdjęcie wyskakuje okienko Wystąpił błąd podczas dodawania obrazka. Proszę o pomoc.

 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@aluniaq2 Cześć. 🙂 Czy problem pojawia się podczas próby dodania tylko jednego, konkretnego zdjęcia, czy wszystkich? Zdjęcie powinno spełniać poniższe warunki: 

  • Minimalny rozmiar zdjęcia - dłuższy bok min. 500 pikseli
  • Maksymalny rozmiar zdjęcia - 2560 x 2560 pikseli. Na Allegro możesz wgrać zdjęcia o maksymalnej rozdzielczości 26 Mpix. Zdjęcia o boku dłuższym niż 2560 pikseli proporcjonalnie przeskalujemy, aby mieściły się w rozmiarze 2560x2560.
  • Zdjęcia mogą mieć dowolne proporcje - prostokąt o dowolnych proporcjach 1:1, 4:3, 16:9 lub inne
  • Możesz stosować zdjęcia w formatach: jpg, jpeg i png. Jeśli wystawiasz przez kanał API lub z pliku, akceptujemy też format webp.
  • Jeżeli chcesz zachować pełną wierność odwzorowania barw - nie stosuj innych profili kolorów w pliku niż profil sRGB.
Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

aluniaq2
#8 Zapaleniec#

Niestety dotyczy to innych zdjęć również. Pomniejszylam to zdjęcie i nadal jest ten komunikat 😔

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@aluniaq2 I próbowałaś też dodać ofertę z poziomu innego urządzenia (komputera i przeglądarki)? Jeśli tak, to prześlij nam proszę przez ten formularz pliki graficzne, a także podaj kategorie oferty. Sprawdzimy tę sytuację 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

aluniaq2
#8 Zapaleniec#

Udało mi się z poziomu komputera 🙂 

Dziękuję 🙂

oznacz moderatorów