anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wypłacić pieniędzy z allegro

VeeLEKS
#8 Zapaleniec#

Witam mam problem otóz dzisiaj sprzedałem  ten przedmiot https://allegrolokalnie.pl/oferta/csgo-prime-unranked-1-mail

Chciałem wyplacic pieniadze lecz cos sie chyba zepsulo, ponieważ nie mogę ich wyplacic. Gdy chcem wyplacic srodki pokazuje ze sa one dostepne lecz nie moge  ich wyplacic Pokazuje mi sie tylko szary przycisk. Nie dostałem rowniez zadnego potwierdzenia wyplaty srodkow na maila. Sprzedalem juz troche przedmiotow na allegro i jeszcze nigdy nie mialem takiej sytuacji. Co mam zrobić?

 

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@VeeLEKS Zlecenie wypłaty tych środków jest już rozpoczęte, więc najpóźniej do końca jutrzejszego dnia, pieniądze powinny być na Twoim koncie. Na ekranie pojawia Ci się szary przycisk, ponieważ na ten moment nie masz więcej środków do wypłaty. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

VeeLEKS
#8 Zapaleniec#

Dobrze. A mógłbym wiedzieć dlaczego nie dostałem powiadomienia na maila o wypłacie środków chociaż zawsze jak wypłacałem to dostawałem. Oraz te pieniądze pokazują mi się na rozliczeniach że są  ale jak klikam żeby je wypłacić to mam ten szary przycisk 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@VeeLEKS Czy możesz pokazać mi zdjęcie lub zrzut ekranu, o który przycisk dokładnie chodzi. Jeśli chodzi o powiadomienie mailowe, to sprawdź proszę dokładnie swoją skrzynkę mailową, w szczególności folder Spam. Powiadomienia lub Inne. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

VeeLEKS
#8 Zapaleniec#

Chodzi o to że mam dostępne środki na saldzie ale nie mogę ich wypłacić dowody:

IMG_20220221_182327.jpg

IMG_20220221_182340.jpg

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@VeeLEKS Dziękuję, informacja z pierwszego zrzutu jeszcze się nie zaktualizowała. Gdyby nie zniknęła gdy na Twoim koncie będą już pieniądze, napisz proszę do nas ponownie, wówczas będziemy działać. Natomiast informacje z zakładki Rozliczenia z Allegro są jak najbardziej poprawne. Wypłata jest w toku, więc poczekaj proszę cierpliwie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

VeeLEKS
#8 Zapaleniec#

Lecz prawdopodobnie wypłata środków nie została zlecona dlatego że nie dostałem żadnego powiadomienia na maila o wypłacie środków. Przesukalem w spamie oraz w koszu nigdzie nie ma tej wiadomości. Oraz w historii wypłaty środków nie mam żadnej informacji również o wypłacie środków. Jeśli pieniądze nie dojdą do jutra to dam znać 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@VeeLEKS Tak, jeśli pieniądze nie pojawią się na Twoim koncie do końca jutrzejszego dnia, napisz tu proszę ponownie. Wówczas będziemy wyjaśniać tę kwestię. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

VeeLEKS
#8 Zapaleniec#

Dostałem juz potwierdzenie na maila o wypłacie srodkow oraz te 26 zł znikło z salda. Przepraszam za kłopot ale zazwyczaj potwierdzenie o wypłacie srodkow przychodzilo po 5 minutach lecz teraz bylo troche dluzej.  Mysle ze mozna zakonczyc ten temat

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@VeeLEKS Żaden kłopot, cieszę się, że wszystko się wyjaśniło i gdybyś miał jakiekolwiek problemy lub wątpliwości w przyszłości, polecamy się. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A czy to nie @_HolaOla_ rozwiązała problem???🤔

oznacz moderatorów