anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wystawić ofert.

JaweStudio
#8 Zapaleniec#

Dlaczego każdą ofertę którą próbuję wystawić dostaje informacje zwrotna:

Ups, nic tu nie ma

Ta strona nie istnieje. Mogliśmy ją usunąć lub przenieść. Jeśli chcesz poznać szczegóły, skorzystaj z pomocy.

 

Próbowałem wystawić dwa różne przedmioty i to samo, tutaj jeden z nich:

nr: 14292131834

 

 

Na emailu dostaje powiadomienie, że normalnie zostały wystawione, więc czemu ich nie ma? Minęło już 30min.

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@JaweStudio Wskazana oferta jest prawidłowo widoczna. Podejrzewam, że możesz mieć problem z przeglądarką. Wyczyść proszę pamięć podręczną i spróbuj w innej przeglądarce. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

JaweStudio
#8 Zapaleniec#

Faktycznie, teraz jest widoczna. Dziwne, że trwało to tak długo, zawsze dodawały się po kilku minutach. A tutaj minęła prawie godzina. W każdym razie problem rozwiązany. Jeżeli już piszesz, chciałbym się dowiedzieć, kiedy naprawicie błąd, że za każdym razem przy dodawaniu nowego przedmiotu muszę uzupełniać "wysyłka z" i dodawać na nowo moje województwo? Czemu nie jest zapisane domyślnie? Zgłaszałem to kilka miesięcy temu, ktoś inny z administracji obiecał, że się tym zajmą i to naprawią, ale widzę, że sprawa została niestety zamieciona pod dywan...

oznacz moderatorów

CypisOfficial
#10 Popularyzator#

@w_kiwi

Chciałbym się dowiedzieć, kiedy naprawicie błąd, że za każdym razem przy dodawaniu nowego przedmiotu muszę uzupełniać "wysyłka z" i dodawać na nowo moje województwo? Czemu nie jest zapisane domyślnie? Zgłaszałem to kilka miesięcy temu, ktoś inny z administracji obiecał, że się tym zajmą i to naprawią, ale widzę, że sprawa została niestety zamieciona pod dywan...

oznacz moderatorów