anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę zmienić nazwy produktu

Roznosci89
#7 Wielbiciel#

Witam,

Udostępniam przez platformę sky-shop produkty jak zaczynają być widoczne na koncie allegro to nie mogę zmieniać nazw produktów czy to wina że algorytm sam wyszukuje do odpowiedniego katalogu czy jakoś tak. Nie chce promować kogoś sklepu, chce nadawać swoje parametry a nie czyjeś. wysyłam konkretny screen który ma nazwę nie zgodną z produktem a allegro wymusza połączenie z tym katalogiem.  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Zrzut ekranu 2023-06-01 160308.jpg

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Roznosci89 zaznaczona przez Ciebie na zrzucie ekranu fraza to nazwa produktu z katalogu, a nie tytuł Twojej oferty. Nie możesz samodzielnie zmienić nazwy produktu. Jeśli podpięty produkt do oferty jest prawidłowy, ale nazwa się nie zgadza, możesz zgłosić błąd w produkcie z poziomu platformy Allegro. Przejdź do edycji oferty, a tam na samej górze znajdziesz sekcję produktową oraz przycisk "zgłoś błąd w produkcie". 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

boutique-royal
#7 Wielbiciel#

To dla Allegro obojętne jest że promuje się kogoś innego markę bo allegro samo przydziela nazwy do produktów? Ja chce promować w nazwach swoją markę a nie czyjąś bo Allegro samo to robi za mnie? 

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Witaj, tutaj, jak za czasów dawnego ustroju. Pracujesz dla dobra ogółu, albo zwijasz biznes i przenosisz się gdzie indziej.

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

podobnie jak z komentarzami. Kiedy widzę kwiatek w postaci " sprzedano 1 sztukę" ilość opinii np.12 to aż mnie skręca. Jak można łączyć opinie za towar naprawdę wysokiej jakości oraz za bubel którego nawet nie mozna użyć tylko na podstawie nazwy?

oznacz moderatorów

boutique-royal
#7 Wielbiciel#

Allegro stało się własnym sklepem ich już nie interesuje sprzedawca, nie biorą pod uwagę tego że duże firmy przez ich praktyki systemowe zabijają drobnego przedsiebiorce. 

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Tego nie zmienisz - to jest opis z katalogu produktów. 

oznacz moderatorów

boutique-royal
#7 Wielbiciel#

to wychodzi na to że swoim produktem na zywca promuje innego przedsiebiorce?

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Lepiej tego bym nie ujął 🙂

oznacz moderatorów

boutique-royal
#7 Wielbiciel#

To jest to nieuczciwa praktyka handlowa i podlega zgłoszeniu Uokik.gov.pl. Allegro odbiera możliwość promowania swoich produktów narzucając swoje wytyczne.  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  skontaktuje się w tej sprawie z Uokik i dam znać.

oznacz moderatorów