anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie mogę zrobić wypłaty pieniędzy na konto

Nutsella
#7 Wielbiciel#

Witam. Mój problem polega na tym że mimo iż sprzedałam konsolę to nie mogę wypłacić pieniędzy ani rozliczyć się z allegro bo kiedy klikam na przycisk ,,wypłać pieniądze" albo ,,rozlicz się z allegro" to przenosi mnie do strony na której jest napisane że wszystkie dostępne środki to 0,00 zł a wypłaty są nie aktywne. Ponadto jedyne miejsce gdzie widać tę sprzedaż to przeglądarka w telefonie, na komputerze lub w aplikacji nie mam żadnych zakończonych sprzedaży. Konto we wszystkich miejscach jest to samo. Nie wiem co robić. Mam aktywne przelewy24 i PayU oraz potwierdzone dane tożsamości

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mwmonety
#21 Demiurg#

Jesteś pewien że kupujący opłacił zamówienie? Jeśli opłacił to sprawdź w allegro finanse czy są tam środki do wypłaty. Może być tak że klient wcale nie opłacił aukcji tylko liczy że mu wyślesz ale nie daj się robić na takie triki .Jest wpłata wysyłasz ,nigdy wcześniej tak najbezpieczniej.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Sprzedałaś na innym koncie, a sprawdzasz na innym. Kupujący nie zapłacił. Miałaś ustawione automatyczne wypłaty i pieniądze wyszły już na konto. Sprawdź dokładnie te opcje.

Pieniądze powinny być tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

Jeśli nie ma - nie to konto, niezapłacone, albo już wypłacone.

oznacz moderatorów

Nutsella
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20210327-192739_Chrome.jpg

oznacz moderatorów

Nutsella
#7 Wielbiciel#

Potem już nie mogę bo nie ma żadnej kwoty ani do wypłaty ani do rozliczenia 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Zdjęcia są niewidoczne, widzi je tylko osoba, która je zamieszcza.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Nutsella Kliknij proszę strzałkę w dół, widoczną obok ikony postaci, zrób zrzut ekranu i wstaw go tutaj tak jak poprzednie zdjęcie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Nutsella
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów