anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie moge nadać paczki pojawia sie błąd nr telefonu nadawcy

FH_ELMI
#1 Nowicjusz#

Chcemy nadać paczkę przez DPD ale pojawia się błąd nr telefonu nadawcy.Wcześniej nadawaliśmy i wszystko było dobrze,nie zmienialiśmy nr telefonu a mimo to pojawia się taki błąd ,jaka może być przyczyna?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kosmetyki_aga
#8 Zapaleniec#

skontaktuj sie z allegro ja to samo miałam wczoraj z pocztą polska  trzeba wejść w ustawienia a następnie w książke adresową wysyłam z allegro i wpisać swój nr telefonu

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@FH_ELMI, uzupełnij brakujące dane (numer telefonu, adres mejlowy) w Książce adresowej w Ustawieniach Wysyłam z Allegro. 

Daj znać, czy to pomoże. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@mr_oma może warto wystosować jakiś otwarty monit o konieczności aktualizacji danych WzA bo podejrzewam że szykuje się fala powodziowa takich jw. wątków 😀

oznacz moderatorów

STANDBY-SHOP
#8 Zapaleniec#

też mam ten sam problem. Niestety nie pomaga uzupełnianie danych, po zatwierdzeniu zmian znów komunikat o błędnych danych. Jak długo to jeszcze potrwa? U mnie dotyczy to przesyłek DPD. nr przykładowego zamówienia: 

0024b7c7-3350-11ed-afa5-4749ee3bec79
 
Z góry dziękuję za pomoc.
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@STANDBY-SHOP a długość nazwy (ulica, nazwa odbiorcy...) nie przekracza 30 znaków?

oznacz moderatorów

STANDBY-SHOP
#8 Zapaleniec#

nie przekracza 30 znaków. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@STANDBY-SHOP ciasteczka i pamięć przeglądarki czyściłeś ? Próbowałeś w trybie prywatnym przeglądarki?

może moderatorki się przyjrzą  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@STANDBY-SHOP, z tego, co widzę, nadałeś paczkę dziś o 10:18. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

STANDBY-SHOP
#8 Zapaleniec#

metodą prób i błędów właściwie ale najważniejsze, że faktycznie udało się. Mam nadzieję, że juz teraz będzie dobrze.

oznacz moderatorów