anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie moge nadać paczki z poziomu allegro, proszę o pomoc.

WyrobyMydlane
#7 Wielbiciel#

Część wszystkim, nie wiem dla czego ale nie moge nadać paczki z poziomu allegro, po wciśnięciu prycisku "Nadaj Przesyłkę" wyskakuje komunikat: 

Dodaj umowę własną

Aby nadać przesyłkę Allegro Paczkomaty InPost musisz dodać umowę własną. Po dodaniu umowy nadasz przesyłki wprost z Allegro według swoich indywidualnych stawek cenowych.

Konto na allegro jest połączone z managerem paczek InPost i tylko z poziomu managera paczek mogę nadawać paczki. Proszę o pomoc. 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Client:44052296
#21 Demiurg#

@WyrobyMydlane  bo jak nie masz indywidualnej umowy z inpost to na allegro przesyłki paczkomatowe/kurierskie możesz naddawać tylko poprzez managera paczek poprzez zakładkę ALLEGRO

oznacz moderatorów

WyrobyMydlane
#7 Wielbiciel#

Cześć wszystkim, nie wiem dla czego ale nie moge nadać paczki z poziomu allegro, po wciśnięciu prycisku "Nadaj Przesyłkę" wyskakuje komunikat: 

"Dodaj umowę własną

Aby nadać przesyłkę Allegro Paczkomaty InPost musisz dodać umowę własną. Po dodaniu umowy nadasz przesyłki wprost z Allegro według swoich indywidualnych stawek cenowych."

Konto na allegro jest połączone z managerem paczek InPost i tylko z poziomu managera paczek mogę nadawać paczki. Na innym końcie też nie mam padpisanej umowy z InPostem, ale bez problemów nadaje paczki z poziomu allegro. Proszę o pomoc @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@WyrobyMydlane bo jak nie masz indywidualnej umowy z inpost to na allegro przesyłki paczkomatowe/kurierskie możesz naddawać tylko poprzez managera paczek poprzez zakładkę ALLEGRO

oznacz moderatorów

WyrobyMydlane
#7 Wielbiciel#

Na innym końcie też nie mam padpisanej umowy z InPostem, ale bez problemów nadaje paczki z poziomu allegro.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@WyrobyMydlane 

Upewnij się w cenniku na koncie że usługa to Allegro Paczkomaty Inpost a nie Paczkomaty Inpost. Ale w cenniku, nie w ofercie!

oznacz moderatorów

WyrobyMydlane
#7 Wielbiciel#

W cenniku mam tylko Allegro Paczkomaty Inpost

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@WyrobyMydlane a tamte konto przypadkiem nie jest prywatne?

oznacz moderatorów

WyrobyMydlane
#7 Wielbiciel#

Nie

oznacz moderatorów