anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

NIE OTRZYMANIE PŁATMNOSCI ZA PRZEDMIOT.

Cenzura95
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

Kupujący kupił przedmiot "legowsiko" które zostało juz sprzedane poza allegro. 

Wyjasniłam iz legowisko zostało juz sprzedane, nie otrzymałam płatności za legowsiko, wiec nie mogłam zwrócić kupującemu pieniędzy.  Poleciłam by kupujący skontaktował się z allegro w tej sprawie. Tak też się stało. Allegro obciązyło mnie zwrotem za zakup oraz prowizją od sprzedazy- tylko ze ja nie otrzymałam tych pieniędzy.  Prośba o wyjasnienie sytacji oraz anulacje poniesionych przez mnie kosztów. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Cenzura95 a dlaczego masz konto zawieszone

 

 

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

wystawiasz na allegro żeby sprzedawać poza allegro?

oznacz moderatorów

Cenzura95
#7 Wielbiciel#

Wystawiłam po prostu w dwóch- Allegro i OL... wiadomo 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Cenzura95 Otrzymałeś pieniądze (poprawnie zaksięgowana wpłata na Allegro Finanse) i 1 lutego została zlecona ich wypłata. Środki, zgodnie z Twoim wyborem, zostały do Ciebie przesłane przekazem pocztowym. Jeśli jeszcze ich nie otrzymałeś, sugeruję udać się na pocztę i dopytać.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Cenzura95
#7 Wielbiciel#

Dlaczego nadal mam zawieszone konto?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Cenzura95 Sama sobie jesteś winna > jak się wystawia na kilku portalach ( w tym Allegro ) to trzeba pilnować przedmiotów. Jeżeli coś sprzedasz poza Allegro > to natychmiast usunąć > tak się kończy niepilnowanie > niestety, ale tu są sankcje > na innym portalu "o" > nie ma > nawet jak ktoś zapłaci i nie wyślesz to zwracają pieniądze bez konsekwencji dla Ciebie

Niestety, ale w przypadku takiej sprzedaży zaczynasz sprawdzanie od Allegro i usuwasz aukcję.

oznacz moderatorów