anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie widzę nigdzie swojego wystawionego przedmiotu, lecz ogłoszenie jest aktywne.

sephiroth1983
#8 Zapaleniec#

Witam. 

Wystawiłem przedmiot na sprzedaż przez aplikację allegro sprzedaż. Wszystko przebiegło bez problemu, przedmiot został wystawiony i jest widoczny na allegro. Nawet ktoś zaczął licytować. Problem w tym, że ani na aplikacji ani na allegro w przeglądarce nie ma mojego przedmiotu. Nawet nie dostałem powiadomienia, że ktoś zalicytował.

Jak mogę rozwiązać ten problem?

Nawet nie wiem, czy ktoś nie wysłał zapytania o przedmiot, ponieważ nie przychodzą do mnie żadne powiadomienia.

Wystawiałem już kilka rzeczy i nigdy nie miałem z tym żadnego problemu do teraz. 

Proszę o pomoc. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Wystawiłeś ofertę na Allegro Lokalnie. Tu zobacz; https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/aktywne

oznacz moderatorów

sephiroth1983
#8 Zapaleniec#

O! Super. Możesz mi powiedzieć, jak mogę zarządzać tym kontem z poziomu telefonu? Tzn. ustalić adres email, numer telefonu itp. No i dlaczego nie przyszło mi powiadomienie, że ktoś zalicytował?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@sephiroth1983 Bo na AL (niestety) nie przychodzą powiadomienia o licytacji, jak na tradycyjnym allegro.
W apce po kliknięciu w zakładkę "moje allegro" (na dole), będziesz miała kolejną zakładkę "lokalnie" (u góry, na środku).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

sephiroth1983
#8 Zapaleniec#

Dziękuję. Temat rozwiązany.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@sephiroth1983 Nie ma za co.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów