anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie widzę swojego produktu

DF_Original
#8 Zapaleniec#

Wygląda na to, że mam jakiś problem z moją listą. Wszystkie moje produkty mają 0 wyświetleń. Nie mogę znaleźć swoich produktów w wyszukiwaniu. Jeśli przejdę do produktu bezpośrednio z mojego menu, widzę ten produkt. Ale jeśli kliknę przycisk: inne produkty sprzedawcy, widzę zero produktów. Mimo że już dodałem ponad 100.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

A masz w ofertach ustawioną opcję "Wystawiam fakturę VAT"?

oznacz moderatorów

DF_Original
#8 Zapaleniec#

Nie, wybrano "no invoices".

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A przełącz się z konta firmowego na konsumenckie, jak masz bez Fv to ich nie widzisz-teraz tak jest.

oznacz moderatorów

DF_Original
#8 Zapaleniec#

Dziękuję! Teraz wszystko widzę!
Ale pozostało inne pytanie. Przez kilka tygodni widzę zero wyświetleń na wszystkich produktach. Czyli bez reklamy produkt w ogóle się nie pokazuje i ma zero szans na sprzedaż?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@DF_Original Zapewne jest to spowodowane tym, że oglądasz oferty z poziomu widoku biznesowego, dla którego wyłączyliśmy oferty bez opcji FV. Możesz łatwo przełączyć się na widok konsumencki. 

w_kiwi_0-1689960903085.png

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

DF_Original
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, teraz wszystko widzę!
Ale pozostało inne pytanie. Przez kilka tygodni widzę zero wyświetleń na wszystkich produktach. Czyli bez reklamy produkt w ogóle się nie pokazuje i ma zero szans na sprzedaż?

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Coraz gorzej handluje się na Allegro. Zmiana goni zmianę - o czym nie jesteśmy informowani. Wszystko jest wdrażane na pałę. Zamieszanie odstrasza klientów, bo nie wiedzą który tytuł oferty jest obowiązujący i czy dostaną to, co myślą że dostaną. Taka karuzela z madonnami...

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@w_kiwi Wytłumacz jaki jest w tym cel portalu.Tzn. że przeglądając oferty z konta firmowego nie widzę ofert prywatnych sprzedających, bo nie oferują FV?A co jeśli mi na FV nie zależy i chciałbym kupić coś od prywatnego sprzedającego?Muszę lawirować między ustawieniami żeby te oferty zobaczyć? Zaczyna dziać się coraz lepiej...

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Obecny szef próbuje z Allegro zrobić inne A... Dzięki temu sprzedaż na sklepach internetowych ruszyła z kopyta 🙂

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@biosorcerer Takie działanie bardziej kojarzy się z sabotażem, który ma sprowadzić Allegro na dno, bo do tego to wszystko zmierza.

Formuła Allegro sprzed kilkunastu, a nawet jeszcze kilku lat robiłaby furrorę.Na to co dzisiaj się dzieje brak słów.

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@ART_FOTO  Kiedyś Allegro było przyjaznym miejscem do handlowania. Nie znam intencji zarządzających, ale to co wyprawiają przerabiałem, jak pracowałem w korpo. Był tam taki okres szaleńczych zmian i kolesiostwa. Teraz jest nowy zarząd i firma się ustabilizowała. Być może tutaj też są potrzebne takie zmiany.

oznacz moderatorów