anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie wszystkie produkty wyświetlają się w wielowariantowości

MAMY ROZWIĄZANIE!
MCJ_Oswietlenie
#9 Pomysłodawca#

Od dłuższego czasu posiadam w sprzedaży lampki podszafkowe kuchenne, od paru lat korzystam z wielowariantowości, aby wystawić je w kompletach w różnej ilości sztuk. Niedawno zauważyłem, że nie wszystkie zestawy wyświetlają się w wariantach (tylko dwa). Kiedyś wszystko działało prawidłowo, teraz widzę, że nie działa poprawnie. Rozłączyłem nawet wszystkie oferty, ale nadal łączą się ze sobą wariantami "kolor/wzór" i "moc". Co mam zrobić, aby wszystkie zestawy wyświetlały się w wariantach poprawnie?

Link do aukcji lampek, które są połączone tylko wariantem "kolor/wzór"
https://allegro.pl/oferta/zestaw-5-lamp-lampek-trojkat-z-wyl-centralny-led-12944142530

MCJ_Oswietlenie_0-1690273059827.png

 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MCJ_Oswietlenie przykro mi, ale zmiana ma związek z wariantami produktowymi i nie jesteśmy w stanie zmienić mechanizmu wyświetlania produktów, są łączone za pomocą parametrów "kolor/wzór" i "moc". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
MCJ_Oswietlenie
#9 Pomysłodawca#

Podaję przykład aukcji innego sprzedającego, któremu wyświetlają się wszystkie zestawy oraz parametr "moc". Dlaczego w moim przypadku to nie działa?

https://allegro.pl/oferta/3x-lampa-led-oswietlenie-podszafkowe-nad-blat-juno-9194000053?bi_s=ads&bi_...

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MCJ_Oswietlenie czy możesz podać numery wszystkich ofert, które mają być połączone w wariancie? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
MCJ_Oswietlenie
#9 Pomysłodawca#

Numery wszystkich ofert, które mają być połączone w wariancie:
- 12536951151
- 12944172026
- 12888199287
- 12944142530

oznacz moderatorów
MCJ_Oswietlenie
#9 Pomysłodawca#

@la_nika proszę o pomoc w rozwiązaniu sprawy

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MCJ_Oswietlenie przepraszam, ale nie mam dla Ciebie jeszcze odpowiedzi. Konsultuję możliwość połączenia tych ofert w jedną grupę produktową i dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MCJ_Oswietlenie wracam z potwierdzeniem. Wskazane oferty zostały połączone w jedną grupę produktową, kupujący mogą się między nimi przełączać 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
MCJ_Oswietlenie
#9 Pomysłodawca#

Bardzo dziękuję za pomoc 😊

oznacz moderatorów
AlePiesio
#13 Ambasador#

@la_nika a ja mam pytanie w takim razie , jaki jest mechanizm łączenia produktów w mojej kategori czyli supermarket/szelki lub smycze.

Za pomocą jakich parametrów są łączone?

Bo od kilku miesięcy wszystko wygląda jak by bomba wybuchła. A wcześniej działało wszystko ładnie bo miałem ustawione wielowarianty. Teraz nic nie pokazuje dobrze.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AlePiesio Wskaż proszę numery ofert, które powinny być ze sobą połączone w jeden wielowariant. Skonsultuję tę kwestię. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
AlePiesio
#13 Ambasador#

@w_kiwi już wysyłałem te same nr ofert 2 miesiące temu i do dzisiaj nie mam odpowiedzi. Wszystkie nr ofert jednego wielowariantu znajdują się na tych dwóch zdjęciach, każdy wzór ma 3 rozmiary, S, M i L.  Rozmiar L wogóle się nie wyświetla po zmianach... 

Screenshot_2023-07-25-19-58-59-056_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-07-25-19-59-17-962_com.android.chrome.jpg

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AlePiesio Dziękuję bardzo. Skieruję Twoje zgłoszenie do konsultacji i wrócę z odpowiedzią, jak tylko dowiem się czegoś więcej. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
AlePiesio
#13 Ambasador#

@w_kiwi dzień dobry, czy jest już odpowiedź w mojej sprawie?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AlePiesio Dzień dobry! Przykro mi, jednak w dalszym ciągu czekam na odpowiedź. Przesłałam już prośbę o ponaglenie Twojej sprawy. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
AlePiesio
#13 Ambasador#

@w_kiwi czy dalej nic nie wiadomo? Czekam już ponad 2 tygodnie...

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AlePiesio Najmocniej Cię przepraszam, ale jeszcze nie otrzymałam odpowiedzi w Twojej sprawie. Przesłałam już prośbę o przyśpieszenie weryfikacji Twojego zgłoszenia. Mam nadzieję, że teraz pójdzie szybciej. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AlePiesio w imieniu Wiktorii, wracam z odpowiedzią. 
Oferty nie mają stworzonych lub podpiętych prawidłowych produktów.
Różne produkty, ale z prawie takimi samymi parametrami - np. w ofertach nr 13143904133 i nr 13311082356 są połączone z tym samym produktem (o ID: 3fab399f-0edb-4bf7-89cf-b5fc6644eb71) co uniemożliwia jakiekolwiek wariantowanie.

Tutaj najlepiej, abyś zweryfikowałby poprawność podpięcia ofert z produktem, a następnie przesłał nam za pomocą tego formularza oferty wraz z informacją w jaki sposób mają być połączone. Jeśli oferty nie połączą się automatycznie, to najprawdopodobniej trzeba będzie coś pozmieniać w produktach np. miniaturki/parametry, ale będziemy mogli to zweryfikwoać dopiero gdy błędy w połączeniu z produktami zostaną poprawione.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
rms_pl
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry mam podobny problem z ofertami, które nie wyświetlają się poprawnie:

  • 14324060897
  • 14324053589
  • 14324049476
  • 14324048708

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @rms_pl! Działam w tej sprawie, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów