anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nieaktywne wypłaty

Ramada_2006
#8 Zapaleniec#

Hej, 

Niedawno sprzedałem przedmiot przez Allegro. 

Ku mojemu zdziwieniu zauważyłem, ze wypłaty są nieaktywne. Wcześniej bez problemu wypłacałem środki z PayU. W tej chwili bez żadnych moich ingerencji, wypłata PayU stała się nieaktywna (ponownie musiałem wysłać przelew itd).

 

Ile to może potrwać? Dlaczego ten problem wystąpił?

 

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

xyz96
#21 Demiurg#

To może potrwać 3 dni robocze dla PayU i 5 dni roboczych dla Przelewy24. Ten problem wystąpił moim zdaniem dlatego, że Allegro coraz częściej blokuje wypłaty czekając, czy kupujący nie zgłoszą problemów.

oznacz moderatorów

Ramada_2006
#8 Zapaleniec#

Dzięki. Nie powinni jednak chyba z bomby sobie blokować moich środków na koncie. Albo jeśli juz muszą, to niech opatrzą to stosowną notyfikacją. 

 

Na ta chwile wygląda to tak, jakby sobie  "tak o" zablokowali środki na koncie. Niezbyt legalne imo, w końcu Allegro nie jest stroną . 

oznacz moderatorów

Client:57589486
#7 Wielbiciel#

Chciałbym prosić Administratora/Moderatora o uaktywnienie wypłat. Dziękuję.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:57589486 a aktywowałeś przelewem i skanem dowodu ? Dane są identyczne z danymi konta ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:57589486 Twoje konto zostało zawieszone, powinieneś otrzymać informację w tej sprawie mailem. Aby wyjaśnić sprawę, proszę skontaktuj się z nami.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:57589486
#7 Wielbiciel#

mógłbym otrzymać tego maila jeszcze raz bo ja naprawdę nie wiem o co chodzi a maila w sprawie zawieszenia nie dostałem żadnego

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:57589486 na pewno wszystko się wyjaśni. W takim razie napisz do nas za pomocą tego formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:57589486 Narozrabiałeś i do czasu wyjaśnienia nie da się wypłacić.😕

oznacz moderatorów

gouy
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,
na przelewy24 mam zablokowaną możliwość wypłaty środków. Próbowałem zweryfikować konto (przelałam 1,01zł, przesłałam skan dowodu), a cały czas odrzucacie wniosek.... w czym problem?! Na payu wszystko dobrze działa i nie ma problemów.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Pewnie zaraz Ci odblokują, bo zgłosiłeś problem publicznie.

Rozumiem, że dane osobowe konta Allegro są takie same jak dane konta w banku.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gouy Twoje konto ma status firmowego od 2009 roku, jednak firma nie widnieje w KRS, dlatego założyliśmy, że zakończyłeś działalność. Możesz dalej sprzedawać korzystając z konta zwykłego, aby je przekształcić skontaktuj się z nami, Doradca Allegro pomoże Ci zmienić status konta.
Jeżeli nadal prowadzisz działalność to poproszę Cię o wyjaśnienie problemu z Przelewami24, aby to zrobić napisz wiadomość mailową na adres: partner@przelewy24.pl w tytule wpisz proszę "Allegro [nazwa Twojego konta]" lub "Allegro [nip]".

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ramada_2006 ze względów bezpieczeństwa nie ujawniamy szczegółowych informacji na temat ponownych weryfikacji. Skonsultowałam Twoją sprawę i weryfikacja może zająć do 3 dni roboczych, dlatego proszę jeszcze o cierpliwość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Ramada_2006 Pisali tu że zdarza się powtórna weryfikacja, w jakim celu nie wiemy, możesz dopytać na czacie:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb

oznacz moderatorów

przemo0277
#7 Wielbiciel#

Tak jak w temacie ile muszę czekać na weryfikację wypłat PayU? Wpłaciłem 1,01zł wczoraj wieczorem. Czy otrzymaliście przelew 1,01zł? Dziękuję.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

To trwa 3 dni robocze.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@przemo0277 Twoja weryfikacja nie przeszła pomyślnie, ponieważ dane, z którego został wykonany przelew weryfikacyjny nie zgadzają sie z danymi właściciela konta Allegro. Rozumiem, że może to być konto Twojej małżonki. Aby weryfikacja przeszła pomyślnie powinieneś albo ponownie wysłać przelew ze swojego konta albo dopisać żonę do Twojego konta i ponowić przelew z konta bankowego zarejestrowanego na nią. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

przemo0277
#7 Wielbiciel#

Dodałem małżonkę w ustawieniach konta i ponownie opłaciłem. Proszę o odpowiedz kiedy zostanie zweryfikowane konto. Dziękuję.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@przemo0277 świetnie, teraz powinna przejść pomyślnie! Weryfikacja może potrwać 3 dni robocze, ale z reguły jest szybciej 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów