anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nienadana paczka w paczkomacie

Killer175PL
#7 Wielbiciel#

Chciałem nadać paczkę w paczkomacie miałem już etykietę. Podchodzę do tego przybytku a tam pulpit popsuty, naciska się jedno a klika się coś obok. W końcu łaskawie otwiera się skrytka, wkładam paczkę, zamykam i chcę kliknąć"dalej" a wybiera się "anuluj" i tak kilkukrotnie próbowałem kliknąć to "dalej" aż w końcu się zamknęła i już nie otworzyła. Patrzę teraz w systemie wisi jako przygotowana ale jeszcze nie nadana -.- Napisałem już do tej wspaniałej firmy i czekam na wyrok czy zdążą przed tym jak ktoś zechce coś nadać akurat w tej skrytce. Miał już ktoś taką sytuację? Dał radę to kurier czy ktoś z serwisu ogarnąć? Pech chciał że to najdroższy produkt z mojego asortymentu, ale to akurat nic nowego...

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mwmonety
#21 Demiurg#

Inna osoba tam raczej nic nie włoży bo najpierw powinien tam odebrać kurier ,choć nie można niczego wykluczyć ,mnie raz otwarła się skrytka przy nadawaniu z paczką w środku. Na paczkomacie jest numer telefonu na infolinię i tam trzeba zgłaszać problem na miejscu.

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

U nas w paczkomacie wyświetla się numer, pod który należy dzwonić w takich sytuacjach. Jest to numer zaczynający sie od 722... (dalej nie pamietam). Jest to "pomoc przy paczkomacie". Miałam  2 razy, że musiałam dzwonić, bo przesyłka była w paczkomacie ale widniała jako nienadana. Pomogli. Trzeba stać przy paczkomacie i zadzwonić.

Miałam tak za drugim razem, że In Post zablokował mozliwość otworzenia skrytki przez innych, musiałam podać który rząd w paczkomacie maja zablokowac i tak zrobili. Potem było polecenie przeszukania zablokowanych skrytek przez kuriera i paczka sie odnalazła. Kurier zabrał ją do sortowni i tam została nadana.

To wszystko załatwione telefonicznie przy paczkomacie.

oznacz moderatorów

Killer175PL
#7 Wielbiciel#

No ja nie miałem tyle szczęścia bo nadałem paczkę po 22 więc nie było z nimi kontaktu, a i nie jestem pewien która to jest na 100% skrytka wiec podałem im mniej więcej i miał dzisiaj być kurier i sprawdzić. i co? inne przesyłki które nadałem prawidłowo pojechały, ekran naprawili, a paczka nadal wisi nie nadana.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Killer175PL Czy ta sytuacja dotyczy paczkomatu Inpost czy zielonego automatu Allegro One Box?

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Killer175PL
#7 Wielbiciel#

Paczkomatu Inpost

oznacz moderatorów