anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieprawidłowe miniaturki

MAMY ROZWIĄZANIE!
_Valsharess_
#8 Zapaleniec#

Hej, została mi drugi raz usunieta aukcja z powodu niezgodnej z regulaminem miniaturki. 

Wystawiam rękodzieło w kategorii kolekcje i sztuka - rękodzieło - przedmioty ręcznie wykonane, która jest wyłączona z zasad miniaturek na bialym tle. Moj przedmiot jest sfotografowany zawieszony na drewnianej scianie (jest to ozdoba do zawieszenia). Niestety pisze do allegro ale bez odpowiedzi, kolejny raz po prostu usuwają aukcje:(

Czy ktoś miał podobną sytuacje? Czy ja nie rozumiem regulaminu? Dodam, ze w tej kategorii jest mnostwo aukcji z przedmiotami na tle innym niz białe. 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
Vryko
#18 Luminarz#

Pewnie ktoś Cię zgłasza..a innych nie.  Spróbuj tu się dowiedzieć, korzystając z opcji czatu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4a6df9f8-0556-4b18-8930-68906a58c18e

 

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Sprawdź dokładnie zasady, może znajdziesz jakieś niezgodności; https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/zasady-dla-pierwszego-zdjecia-miniaturki-w-ofercie-vKgeLv4YXi4

oznacz moderatorów
_Valsharess_
#8 Zapaleniec#

Wlasnie to czytałam i nic a nic nie mige podciągnąć pod wykroczenie🤷‍:płeć_żeńska: Fotka wyglada tak: 

IMG_20190602_103101_132.jpg

 mam inne ozdoby tez na tle drewna i nie ma z nimi problemu🤦‍:płeć_żeńska:

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@_Valsharess_ Dowiem się co dokładnie było powodem usunięcia Twojej oferty i od razu wrócę do Ciebie z informacją w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@_Valsharess_ Przepraszam, że wciąż czekasz na odpowiedź ode mnie w tej sprawie, ale informacja, którą otrzymałam nie była w 100% dokładna, dlatego potrzebuję jeszcze chwilę na jej doprecyzowanie. 

Natomiast to co udało mi się już ustalić na ten moment, to fakt, że informacje z opisu: 
1. "Jeśli czas będzie dłuższy, na przykład z powodu wybrania innego koloru, powiadomię Cie o tym w wiadomości.

2. "Jeśli masz jakiś pomysł lub potrzebujesz dopasowania dekoracji do swojego wnętrza napisz. Mogę delikatnie zmienic wymiary kazdej makramy"

powinny być przeniesione do właściwych zakładcek - "dostawa i płatność" oraz "o sprzedającym".

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ No, czyli nie miniaturka, Allegro wprowadza w błąd. Dopiero teraz szukacie jakiegokolwiek pretekstu, który uzasadni usunięcie oferty.

oznacz moderatorów
_Valsharess_
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź i może niech ktoś kto usuwa oferty robi to poprawnie bo wprowadza użytkowników w błąd.

Kilkukrotnie dostawałam informacje o usunięciu, zmieniałam zdjęcia i kombinowałam dlaczego aukcja jest usuwana. Zapewne za kolejnym razem pracownik allegro zawiesił by moje konto nie wiadomo za co.

Dziś dostałam kolejne usunięcie także z powodu miniaturek. Jak się domyślam znów chodzi o opis...

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Ja tylko dodam, że te naruszenia co do opisu są strasznie naciągane i nie byłoby usuwania bez czyichś zgłoszeń, a zgłaszać lub powoływać się na zgłoszenia może każdy, także Allegro.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@_Valsharess_ Powodem usunięcia Twoich ofert były wyłącznie błędne opisy, a nie błędne miniatury. Jest to błąd z naszej strony, za który najmocniej Cię przepraszam.

Dodatkowo, oprócz zmian w opisach, które wspomniałam powyżej, zwróć proszę jeszcze uwagę na zapis "Proszę o kontakt" - nie powinien on znajdować się w treści oferty. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Respect za przeprosiny 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

@pinsplash  Ty też możesz przeprosić za kłamstwa i oszczerstwa. Stać cię?

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów