anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieprawidłowy numer telefonu

ElaEla777
#9 Pomysłodawca#

Witam!

Czy allegro może zmieniać numer telefony, który podałam jako sprzedająca w zakładce "O sprzedającym". Pytam, bo kupujący mi zarzuca, że podałam zły numer telefonu, wytykając, że nawet tego nie potrafię zrobić dobrze.

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

xyz96
#21 Demiurg#

Allegro Ci tego nie zmieni. Wchodzisz tu; https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta/ Przy numerze telefonu klikasz ZMIEŃ, podajesz nowy numer i prawdopodobnie otrzymujesz na stary numer kod do wpisania. Wpisujesz i zmieniasz. Jeżeli nie masz dostępu do starego numeru, pisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6a7ab6d0-2364-4a46-86ff-3aafcca487ab

oznacz moderatorów

ElaEla777
#9 Pomysłodawca#

W jaki więc sposób kupujący wytyka mi, że numer telefonu jest zły, mimo że inni się ludzie dzwonią do mnie, a ja nic nie zmieniałam w numerze?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tego nie wiem, pytaj kupującą.

oznacz moderatorów

ElaEla777
#9 Pomysłodawca#

Nie da się dogadać.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

No to się nie dogaduj, zapomnij o sprawie, skoro numer jest prawidłowy.

oznacz moderatorów

ElaEla777
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję.

oznacz moderatorów

ElaEla777
#9 Pomysłodawca#

cytuję słowa kupującego 

" proszę napisać gdzie ten numer można znależć, ponieważ na stronie internetowej podany jest nieprawodłowy, nawet biuro numerow nie ma zgloszenia od was o numerze telefonu"
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@ElaEla777 Kupująca prawdopodobnie próbuje zweryfikować "Ciebie" podany nr z innymi na stronie firmy i innych wizytówkach firmy.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

ElaEla777
#9 Pomysłodawca#

Ja nie mam wizytówek firmy. Po co miałaby porównywać mnie z innymi firmami? Przecież to nienormalne, każda firma ma inny telefon.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@ElaEla777 Aby zweryfikować konto, firmę. Widzę że macie wizytówki w sieci. Ale ok. firma od lipca więc macie prawo jeszcze nie wiedzieć niektórych rzeczy. 😉

Wizytówki, to dane waszej firmy przedstawiane przez specjalne serwisy które mają bazy takich firm. To inne konta różne na których reklamujecie własną firmę.

Niektórzy ludzie sprawdzają i weryfikują sprzedawce szukając o nim opinii w internecie, bo Allegro mimo ze gwarantuje bezpieczne zakupy, to nie jest w stanie powstrzymać różnych ludzi którzy podają fałszywe dane i próbują naciągać ludzi, więc nie każdy polega na sloganie allegro a woli się zabezpieczyć dokładnie sprawdzając wiarygodność sprzedawcy. 😉

Stąd przykładowo w jednym serwisie jest wasz nr tel jako 78016..... a tu macie podany inny nr. Więc może o to chodzi.

 

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

ElaEla777
#9 Pomysłodawca#

Nawet jeśli ktoś mi zrobił wizytówkę, to numer telefonu jest ten sam. Nigdzie nigdy nie reklamowałam firmy.

oznacz moderatorów

ElaEla777
#9 Pomysłodawca#

Już mi wystawiła negatywa, bo paczkę Inpost pogniótł (zdjęcia nie wysłała).  Nie chciała zwrócić, bo tak ma powód, by kogoś oczernić, wymyśliła sobie ten numer telefonu. A ja nawet nie mam dwóch numerów telefonu, tylko jeden.

 

oznacz moderatorów

ElaEla777
#9 Pomysłodawca#

Aby sprawdzić wiarygodność telefonu, wystarczy zadzwonić a tego nie zrobiła. Jeszcze trochę to ktoś napiszę, że mam nieprawdziwe nazwisko. Po co to kupującemu?

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@ElaEla777 Napisałem wyżej dlaczego ktoś może szukać, a po co? tego nie wiem, osoba szukająca zna tylko odpowiedź. Widzę, że nie rozumiesz dlaczego ktoś może sprawdzać sprzedawcę, no cóż. 🙂 Może ktoś się za was podaje z innego nr telefonu 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

ElaEla777
#9 Pomysłodawca#

Można sprawdzać firmę, która sprzedaje drogie rzeczy za parę tysięcy złotych, a nie jakieś obrazki do wyklejania za kilkadziesiąt złotych. 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@ElaEla777 To masz na stronie : [edycja]

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

ElaEla777
#9 Pomysłodawca#

To mój numer i jest dobry.

oznacz moderatorów