anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

komentarze od obcokrajowców

ald-mar1
#9 Pomysłodawca#

witam wszystkich ale już spokojnie bez stresu no minęło z dwa miesicie jak otrzymałem negatywny komentarz spojrzałem na kupującego i okazało się ze znowu komentarz wystawiła osoba za Buga i dotyczy części elektronicznej ostatnim razem było ułamane rzekomo mocowanie które zostało zauważone po dwóch miesiącach od zakupu ale już kamerujemy wszystkie części to teraz ze moduł nie działa i tez prawie dwa miesiące od sprzedaży  oczywiście inne dane kupującego to już mam 3 negatywy tylko i wyłącznie od obcokrajowców o co to chodzi ciekawe jeśli podał bym tu nik kupujących

to jestem ciekaw czy inni sprzedający nie mieli tych samych przypadków

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ZibiK30
#18 Luminarz#

@ald-mar1 Może na zamówienie 😉 Istnieje handel ocen i komentarzy więc może konkurencja. Sprawdź czy były również negatywne oceny produktu w tym samym czasie czy tylko niezgodność z opisem. Ostatnio analizowałem czyjeś negatywne oceny i mimo iż były negatywne na produkt to samego produktu tych ocen nie widziałem.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

ald-mar1
#9 Pomysłodawca#

no tak ale to nic nie zmieni bo jednak dąży się do najlepszej oceny i człowiek się stara właśnie myślę czy nie konkurencja to jest problem bo maja konta tylko do zakupów a inne do sprzedaży to ciężko ich wyłapać  jednak parę lat do tyłu było lepiej bo taki kupujący mógł od sprzedawcy otrzymać ocenę za nieuczciwa transakcje i inni już wdzieli z kim maja do czynienia wystarczyło sprawdzić konto kupującego zapoznać się komentarzami i wiemy jaki to super kupujący przecież jest wyraźnie na portalu podane jeśli wyczerpałeś wszystkie aspekty porozumienia nie dogadałeś się z sprzedającym to rozumiem taki negatyw ale jeśli człowiek chce sprawę wyjaśnić i w cywilizowany sposób zakończyć problem to okazuje szacunek kupującemu no ale jest inaczej 

ja współpracuje z paroma firmami z Niemiec gdy bym tak robił to pocałował bym klamkę nawet gadać by nie chcieli proszę wyjść za bramę i dowiedzenia bo wiedza co sprzedają i nie pozwalają się oszukiwać 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@ald-mar1 Prawie nic nie poradzisz za bardzo, prawie, bo wiesz komu sprzedajesz więc możesz próbować wyjaśnić ;). Ocena i komentarz zwrotny też niewiele by pomógł, bo żaden problem jest założyć konto dla jednorazowego wybryku.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@ald-mar1 Być może konkurencja, być może nie, wysalasz za Bug czy ktoś co tu mieszka i wystawia komentarz zewnątrz. Niewiele da się zrobić, jak nie łamie regulaminu Allegro.

oznacz moderatorów

ald-mar1
#9 Pomysłodawca#

allegro powinno takich kupujących sprawdzić ile negatywów wystawili z swojego konta i wszystko by wiedzieli i z automatu powinni go zablokować

oznacz moderatorów

ald-mar1
#9 Pomysłodawca#

ale to był by pomysł wystarczył by przykładowo kupujący client555 wystawia komentarz negatyw 

 i powinna być wyświetlona ilość negatywnych komentarzy które wystawił sprzedajacym

oznacz moderatorów

ald-mar1
#9 Pomysłodawca#

znaczenia może i niema a co straszysz bo twoja odpowiedz jest zrozumiała potrzebujesz aby odczytać kropki przecinki i wykrzyknik to może alfabet morsa 

oznacz moderatorów