anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niewidoczne oferty

MERCEDES-RELE
#8 Zapaleniec#

Hej!

Sprzedaję na Allegro używane części samochodowe, w których z reguły nie da się już odczytać kodu EAN - nie mogę więc utworzyć nowego produktu w katalogu, a muszę podpinać je do istniejących już produktów (przynajmniej tak rozumiem to po dzisiejszej rozmowie na czacie z p. Angeliką Stelmach).

Przy wyszukiwaniu dziś ofert z konkretnym numerem katalogowym zauważyłam, że moja oferta nie wyświetla się mimo, że jest wystawiona prawidłowo. Napisałam więc w tej sprawie na czacie zapytanie wysyłając zrzuty ekranów. Ustaliłam, że aby moja oferta była widoczna - muszę kliknąć przycisk ,,rozłącz te same oferty''. Uzyskałam też informację, że w ramach prowadzonych do września testów Allegro zmieniło części kupującym wyszukiwarkę (oczywiście nie informując ich nigdzie o tym). Kupujący więc nie ma nawet świadomości, że nie widzi wszystkich ofert. 

Chciałam uzyskać informację jaka część kupujących ma wprowadzoną taką zmianę, bo jeśli spora - to nie widzę sensu dalszego wystawiania aukcji i płacenia za to, że nie są one widoczne. Oczywiście odpowiedzi nie otrzymałam (,,są to wewnętrzne informacje'').

Drodzy użytkownicy, macie jakąś podpowiedź lub jakiś patent na tą sytuację? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@MERCEDES-RELE są testy, w rozłączeniu ofert ( jest post ) są testy że nie można wybrać kuriera ( jest post ) są testy że nie wiadomo co się dzieje, jest też problem bo od 1 lipca oferty nie połączone w katalog nie będą widoczne w wyszukiwarce 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

MERCEDES-RELE
#8 Zapaleniec#

Czyli standardowo - mam płacić i płakać... przecież to jest jakiś żart.. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@MERCEDES-RELE allegro idzie w stronę nowych, skatalogowanych produktów, sam mam problem w kolekcjach 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@MERCEDES-RELE 

Na Allegro, w ramach Akademii są takie webinary.

https://allegro.pl/akademia

Na tych webinarach pojawia się taka Pani, Kasia (nie wywołuje specjalnie).

Ta Pani powtarza tam że widok listingu produktowy wejdzie na stałe. To tylko kwestia czasu 🙂

oznacz moderatorów

MERCEDES-RELE
#8 Zapaleniec#

Czyli generalnie - serio nie ma sensu dalsze wystawianie ofert, skoro docelowo nie będą one widoczne 😅

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@MERCEDES-RELE 

Ja to nie czuje handlu używkami. Generalnie, jak dobrze podepniesz, będziesz mieć taniej, bo w końcu używka, to klient może przecież sprawdzić pozostałe oferty z produktu 🙂

oznacz moderatorów