anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Notoryczny błąd przy "wystaw podobną" (liczba sztuk)

MAMY ROZWIĄZANIE!
tylko_ksiazki
#9 Pomysłodawca#

Od jakiegoś czasu, chyba z 2 tygodnie, mam notorycznie pojawiający się błąd przy wystawianiu podobnych aukcji. W polu liczba sztuk pojawiają się randomowe liczby, jak 5, 10 a nawet raz miałem 36 sztuk. Wcześniej tych sztuk było 1. Przy każdym wystawianiu podobnej pojawiają się te błędne liczby w polu liczba sztuk. 

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

 

Screenshot 2022-11-03 at 12.42.53.png 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@tylko_ksiazki Czy ta liczba nie jest zgodna z wartością, którą podałeś we wcześniejszej ofercie (tej, do której ma być podobna obecna)?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
tylko_ksiazki
#9 Pomysłodawca#

Nie jest w ogóle zgodna. Wcześniej było ZAWSZE 1 sztuka, a teraz, jak pisałem, dosłownie widziałem już każda liczbę od 1 do 36. I nie jest to zależne od komputera, przegladarki, czy coś w tym rodzaju, bo prosiłem o sprawdzenie inną osobę na innym sprzęcie i to samo wyskakiwało. Na marginesie, to jest na moim innym koncie Allegr, nie na tym, ale to jest bez znaczenia.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@tylko_ksiazki jak masz wystawiony produkt i dodajesz co jakiś czas ilość produktów to jak dasz  wystaw podobny to Ci pokaże to co wystawiłeś pierwotnie + ile dodawałeś produktów w czasie trwania oferty 🙂  

( Wystawiasz 10 potem + 2 + 3 + 5 jak dasz wystaw podobny to będzie 20 szt )

________
Κώστας
oznacz moderatorów
tylko_ksiazki
#9 Pomysłodawca#

Serio? W życiu bym nie pomyślał, że ktoś o tak rozwiąże technicznie. 

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@tylko_ksiazki Jak mówił Ferdek Kiepski : Są rzeczy o których nie śniło się fizjnomom....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
tylko_ksiazki
#9 Pomysłodawca#

Prawda, prawda.

oznacz moderatorów
AlleMakijaz
#12 Orędownik#

U mnie jest tak samo 

np. mam ofertę którą chce wystawić ponownie i zamiast pojawić sztuk 0 pokazuje się np. 10 

to samo jest z ofetrtami wstaw podobna 

np jedna sztuka jest w tej aukcji a mnie pojawia się 16 

także to nie jest błąd tylko zgłaszającego 

Po napsianiu pomocy do allegro kazano mi weryfikowac sztuki we własnym zakresie 

ale jak widac to nie tylko jest u mnie ten problem 

 

oznacz moderatorów