anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowa firma (nip) ta

TROJKA_Skawina
#9 Pomysłodawca#

Mamy konto firmowe na S.C. natomiast założyliśmy nową firmę (nowy nip) na SP. Z O.O. - od tygodnia trwa weryfikacja i nic nie rusza . 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TROJKA_Skawina nie jestem w stanie nic sprawdzić jeśli nie mam loginu konta albo tego nowego NIPu 🙂 Konto, z którego piszesz jest firmowe, więc domyślam się, że chodzi o inne konto. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

TROJKA_Skawina
#9 Pomysłodawca#

"TROJKA_Skawina nie jestem w stanie nic sprawdzić jeśli nie mam loginu konta"

 

TROJKA_Skawina tutaj jest na S.C. a chcemy zmienić ją na firmę XXX SP ZOO z nowym nipem ,  😉 , chcemy zostać na tym samym loginie , bo tam wszystko mamy ustawione (cenniki wysyłek , ustawienia itp) 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@TROJKA_Skawina skonsultuję tę kwestię i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@TROJKA_Skawina otrzymałam informację, że musisz przesłać dokument notarialny, który potwierdzi przeprowadzenie cesji. Udziel proszę odpowiedzi w sprawie o numerze 32880992.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

taczuszka
#1 Nowicjusz#

Mam to samo i Allegro nic z tym nie robi. Najlepiej zeby zlikwidować konto i aukcje i założyć od nowa. To jest paranoja żeby prostych rzeczy nie zrobić

oznacz moderatorów

TROJKA_Skawina
#9 Pomysłodawca#

niech mają tam swoje jakieś "widzi mi się" ale czemu nie ma opcji przeniesienia wszystkich ustawień 1:1 ? Ustawiać ADS od nowa, cenniki wysyłek itp? przecież to jest CHORE , powinno się zrobić cesję konta z podpisami obu stron i TYLE!

oznacz moderatorów