anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowe wysyłam z Allegro

HrTrade3
#7 Wielbiciel#

Witam,

Proszę o pomoc z jednym tematem. Korzystam z wysyłam z Allegro na starej wersji i wszystko było super. Niestety z nową wersją mam problem. Otóż nie widzę możliwości wybrania miejsca nadania przesyłki tak jak jest to w wersji starej. Często mijam się z kurierem i sam zawożę przesyłki do punktu nadania DPD bądź nadaje paczki w paczkomatach InPost. O ile brak możliwości wybrania punktu nadania DPD nie jest jakimś problemem to w przypadku InPost już tak. Dzisiaj wygenerowałem list na paczkomat w nowej wersji nie zamówiłem kuriera z myślą nadania paczki osobiście w paczkomacie otóż po podjeździe pod paczkomat okazało się za paczkomat jej nie przyjął gdyż był błędny numer przesyłki. Skorzystałem ze starej wersji wysyłam z Allegro wybrałem paczkomat nadawczy i poszło. Różnica na etykietach była właśnie w sposobie nadania na jednej tej błędnej był wpisany kurier a na nowej poprawnej paczkomat  więc myślę że tutaj był problem.

Moje pytanie brzmi czy opcja wybrania punktów nadawczych została całkowicie wyłączona w nowej wersji wysyłam z Allegro? Czy po prostu coś robię źle i nie widziałem gdzie się to zmienia. Czytałem poradnik kilkanaście razy ale się nie doczytałem. Nie ukrywam że wysyłam z Allegro bardzo przyjemnie się używało i chciałbym aby tak zostało. 

Pozdrawiam. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Halfrunt
#18 Luminarz#

Gdzieś doczytałem, że podobno w podsumowaniu nadawania przesyłki można edytować punk nadawczy. 

Nie nadawałem przez Wysyłam z Allegro przesyłek InPost, wolę menadżer paczkomatów.

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

InPost tylko przez Menadżera - szybko i wygodnie  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@HrTrade3 w nowej wersji narzędzia nie ma konieczności wskazywania punktu nadania, przesyłkę można nadać w dowolnym paczkomacie. Tylko konieczne jest zaznaczenie opcji bez podjazdu kuriera. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów