anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nowy chce wystawić z wysyłką inpost

MAMY ROZWIĄZANIE!
Pawelx15
#2 Obserwator#

Witam chce wystawić przedmiot na allegro ale nie wiem jak wygląda wystawienie z inpost

nie mam drukarki i nie mogę wydrukować u nikogo etykiety czy da się nadać bez etykiety do paczkomatu? jak to wygląda jak wystawie z inpost ktoś kupi i co dalej? i czemu ludzie jak wystawiają coś z inpost to cena jest ok.9zł a np. w aplikacji inpost mobile nadanie paczki to 14,69 jaką cene ustawić? jak to działa?

p.s. wiem jak odbierać paczki ale nigdy nie nadawałem...

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
Pawelx15
#2 Obserwator#

acha i chodzi mi tylko w wysłanie z paczkomatu na paczkomat

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Pawelx15 zacznij od tego https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych jak będziesz miał jakieś pytania pytaj ale po przeczytaniu, nie pytaj o podstawy bo to wiocha 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Pawelx15
#2 Obserwator#

nic mi to nie pomogło

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Bez drukarki, to zostaje ryneczek.

oznacz moderatorów
Pawelx15
#2 Obserwator#

jedyne co tu pisze to że jest potrzebna drukarka a wiem że istnieje albo istniało kiedyś bez drukarki nadanie paczki

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Pawelx15 ale wtedy nie nadasz za 9,99 zł bez etykiety tylko możesz przez aplikację w cenie koło 14 zł wzwyż 😞 do sprzedaży allegro potrzebna jest drukarka 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Pawelx15 sprzedający na Allegro mogą korzystać ze specjalnej oferty InPost, ale konieczne jest nie tyle posiadanie drukarki, ile możliwość wydruku etykiety np. w punkcie ksero.
Gdybyś wystawiał na Lokalnie, to możesz generować etykietę z poziomu Lokalnie, tutaj artykuł na ten temat. Jeśli na Allegro to etykiety możesz generować w Managerze Przesyłek InPost.
Jedyna opcja wysyłania bez etykiety (ale wówczas nie w specjalnych Allegrowych cenach) to wygenerowanie i nadanie przesyłki przez aplikację InPost. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Pawelx15
#2 Obserwator#

dobra czyli bez drukarki mogę jedynie wystawić inpost wysyłkę przez appke za 14,69zł ehh to wyjdzie tak samo jak na poczcie polskiej też 14zł

dziękuje @la_nika 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak pisałem dziś bez drukarki!😁

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Pawelx15 pamiętaj że po za allegro to zaczyna się od 14,69 zł większa jest droższa 😞

Mała

14,69 zł

Średnia

15,69 zł

Duża

17,39 zł

________
Κώστας
oznacz moderatorów