anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowy formularz nadawczy.

Twojczysty_dom
#11 Animator#

Dzień dobry

 

Od dzisiaj mam problem z generowaniem etykiet InPost. Do wczoraj wszystko było w porządku, podpisana umowa z InPost, etykiety generowało normalnie. Dzisiaj pojawił się komunikat...

 

Dodaj umowę własną (Była już dodana wcześniej)

Aby nadać przesyłkę Allegro Paczkomaty InPost musisz dodać umowę własną. Po dodaniu umowy nadasz przesyłki wprost z Allegro według swoich indywidualnych stawek cenowych.

 

Gdy ją dodaje mam taki komunikat jak na załączonym zrzucie ekranu. Mam paczki do wysłania, które będę musiała opłacić.

Bardzo proszę o pomocScreenshot 2022-01-11 at 16-48-24 Allegro pl - Więcej niż aukcje Najlepsze oferty na największej platformie handlowej .pngScreenshot 2022-01-11 at 18-34-21 Allegro pl - Więcej niż aukcje Najlepsze oferty na największej platformie handlowej .png

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Twojczysty_dom Cześć. Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu, proszę o jeszcze chwilę cierpliwości. Do czasu rozwiązania, możesz nadawać swoje paczki przez link: wysylam.allegro.pl.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

TechArtLidia
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@TechArtLidia Ten błąd wskazuje na to, że w ustawieniach Wysyłam z Allegro masz wpisane błędne dane umowy własnej. Musisz je poprawić, żeby móc nadać przesyłkę. Nie jest to błąd narzędzia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

TechArtLidia
#8 Zapaleniec#

Czy do jutrzejszego dnia to naprawicie? 

oznacz moderatorów