anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowy przepis 24h na odpowiedz kupującemu lub dyskusje

klejnocikPL
#7 Wielbiciel#

Jak wyżej . Z tego co mi napisała obsługa Allegro trzeba odpowiadać na każda wiadomość w otwartym wątku , czyli każda rozpoczęta rozmowę muszę kończyć ja jako sprzedający bo inaczej statystyki w dół i po SS. Czasami są banalne pytania o informacje które są zawarte w opisie lub komuś sie w zyciu nudzi i wypisuje bzdury , znowu trzeba dojechać sprzedającego . Co jeszcze wymyślą. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nawet jak ci nawet ktoś napisze "dziękuję za udaną transakcję " a ty nie odpowiesz wciągu 24 h to też ci statystyki spadną. Jak widzisz musisz być czujny non stop albo sobie wykupić "jakiegoś bota by cię wyręczał od odpowiedzi na pytania.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@klejnocikPL Jest tu już wątek gdzie Sprzedający nie odpowiedział na spam ( nie dotyczący zakupu) i statystyka mu "poleciała".

Ustaw autoresponder : bardzo dziekujemy, dokładamy starań, postaramy się asap itp..

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

klejnocikPL
#7 Wielbiciel#

Dzięki za podpowiedz , jestem na Allegro dopiero 6 miesięcy ale widze trolli , vipów , ludzi roszczeniowych nie brakuje , potrafią wypisywać o 4 w nocy . Rozumiem fakt odpowiedzi ale już nie rozumiem czemu mam tez odpowiadać w ciągu 24 h na kolejne wiadomsci jakiegoś trolla gdzie udzieliłem mu już wyczerpującej odp a on / ona dalej nie rozumie . Czyli nawet jak mi napisze dowidzenia to mam 24h na odpisanie dowodzenia ? Tak zrozumiałem odp pana z Pomocy Allegro z którym pisałem na whatsapp 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@klejnocikPL Zmiany dotyczące kontaktu z Kupującymi, o których informowaliśmy m.in. tutaj oraz w komunikacji mailowej, będą obowiązywać od 1 lipca i dotyczą wyłącznie programu Super Sprzedawca. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Wygląda to tak jakbyście już nie chcieli tych Super Sprzedawców i robicie tyle utrudnień by wszyscy popadali a szkoda bo wielu drobnych ,uczciwych sprzedawców nie będzie mogło sprostać tym wszystkim wymogą a wielu masowych sprzedawców mimo wielu opinią negatywnym na koncie nadal będzie się szczycić tym szyldem.

oznacz moderatorów

ZapfCreation
#11 Animator#

@klejnocikPL Trzeba odpowiadać na każdą wiadomość zadaną z poziomu oferty poprzez "pytanie do sprzedającego" od wszystkich użytkowników, także spamy nie mające nic wspólnego z Allegro. Jeżeli ktoś kontynuuje wątek to odpowiedź już nie jest brana pod uwagę.

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Może przez te "uortografy" ma tyle pytań. 😉

A tak poważnie to kolejny wątek w tym temacie.

Objawy są, tylko ani diagnozy, ani lekarstwa.

oznacz moderatorów