anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Numer Clienta

Client:47609047
#7 Wielbiciel#

dzień dobry prawdopodobnie ktoś próbował mnie oszukać, babka szukała osób do pracy online i chciała aby posiadać konto Allegro, kazała mi uruchomić płatności Pay i wyslac do siebie screen z potwierdzeniem, znajdowały się tam dane typu numer clienta, adres zamieszkania i numer konta bankowego jak myślicie czy ona może to jakoś wykorzystać? 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:47609047 po wysłaniu się zastanawiasz, nie bierz w tym udziału bo kasę stracisz a towaru nie wyślą 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:47609047
#7 Wielbiciel#

No niestety myśle po fakcie 😞 już z tego zrezygnowałam tylko zastanawiam się czy ona może jakoś te dane wykorzystać 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:47609047 raczej nie 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Na pewno. Pewnie miałeś robić za słupa. Ja bym to zgłosiła na policji jako próbę oszustwa. 

oznacz moderatorów

Client:47609047
#7 Wielbiciel#

Tak miałam wystawiać towar wysyłać jej pieniądze a klient by nigdy towaru nie otrzymał 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Przedwczoraj był tu podobny wpis. 16 latki oszukanej na prawie 1k. Moim zdaniem warto to zgłosić, zanim oszust się rozwinie i nabierze więcej ludzi.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Oczywiście, że nie przypadek. Gdyby go zostawiły to one również złamały by prawo. Ono obowiązuje w obie strony. 

oznacz moderatorów

Client:113032912
#8 Zapaleniec#

@AnnaG-Antyki Racja. Typ który okrada ludzi przez internet na pewno poszedłby do sądu walczyć z Allegro o swoje dobre imię. Moderacja musi chronić tożsamość takich ludzi.

Natomiast dane osobowe nabywcy erotycznych gadżetów można umieszczać na forum bez ograniczeń. Tutaj RODO i polityka prywatności Allegro nie obowiązują.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Przecież jest wszystko wyedytowane, czy cos przegapiłam? Jedyne co to nick pod linkiem w dyskusji został. 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Wiesz ja też naskakuję na allegro za wiele rzeczy. Ale Ty już całkiem skaczesz na cienie...

Screenshot_24.png

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:47609047 Będziesz słupem, kasę weźmie ta babka a kupujący nie otrzyma towaru a ty będziesz musiał spłacać.

oznacz moderatorów