anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Numer telefonu do Allegro

mariusz123aaaaa
#7 Wielbiciel#

Witam czy mogę dostać nr telefonu pomoc allegro? czy coś takiego oni posiadają.  

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mariusz123aaaaa, może opiszesz swój problem tutaj? 🙂 Spróbujemy pomóc. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mariusz123aaaaa
#7 Wielbiciel#

nie mogę odzyskać pieniedzy za sprzedany towar od allegro mam na swoim rachunku 6tys i nie mogę nic zrobic cały czas mi piszą zebym potwierdził swoją weryfikację a już zrobiłem przelew 1,01 pare razy myslę isci z tym na policję to jest paanoja moje pieniodzę są . za wystawiani i za kazda tranzakcje zapłaciłem wam a wy mi nie odajecie kasy

oznacz moderatorów

mariusz123aaaaa
#7 Wielbiciel#

jestem tak z irytowany ze szok cały czas zmiany na tym allegro robicie @#$%^ z wami dawa kasę mi 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mariusz123aaaaa Czy wykonujesz przelewy weryfikacyjne z rachunku, którego dane są zgodne z danymi właściciela konta Allegro?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mariusz123aaaaa
#7 Wielbiciel#

jak proszę zobaczyć ze PKO sa nie mogę zrobić przelewu bo nie ma takiej opcj tylko iPKO a ja nie mam takiej opcji zrobiem przelew przez pocztę i dalej nic id w poniedzialek na policje nie rozumiem tego ze to są moje kasa i wy robi cały czas pod górkę Proszę podać nr tel do allegro jakim my swiecie zyjeme ze nie mozna się skontaktowa na infolini allegro szok 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mariusz123aaaaa, musisz być właścicielem lub współwłaścicielem rachunku, który podajesz - inaczej nie zaakceptujemy wniosku o aktywację wypłat. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mariusz123aaaaa
#7 Wielbiciel#

Jestem właścicielem mojego konta i tak samo zona mogę wysłać zdjęcie ile razy już wysyłałem  potwierdzenie 1,01 PayU 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Więc nie rozumiem dlaczego Allegro robi z tego problem!😁

oznacz moderatorów

mariusz123aaaaa
#7 Wielbiciel#

Proszę o możliwości się skontaktowania zemną sprawie mojego problemu 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz konto PKO a jak zrobiłem przez konto PKO BP! dlaczego nie możesz zrobić przelewu? Jest jeszcze druga opcja ale raczej nie wchcodzi w rachubę, rozumiem, rozwiązujesz umowę z Allegro i muszą Ci zwrócić.

oznacz moderatorów

mariusz123aaaaa
#7 Wielbiciel#

nie, chodzi mi że nie mogą przelać na moje konto mojej kasy z PayU 

oznacz moderatorów

Blaksad
#12 Orędownik#

nie licz na pomoc moderatorek - one lubią tylko szybkie i łatwe tematy żeby móc się wykazać. Albo zepchną temat na payu chociaż weryfikacja jest przez ich stronę.

oznacz moderatorów

mariusz123aaaaa
#7 Wielbiciel#

cały czas to samo czekamy na twój przelew PayU (1,01) masakra jakaś idę na policję zobaczymy co oni powiedzą 

oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

hmm, numer telefonu do Allegro jest jak Goździkowa z reklamy, każdy o niej słyszał, ale nikt nie widział.

Wiem od znajomego, że jest możliwość zamówienia rozmowy z konsultantem Allegro, ale nie wiem, jak to zrobić. I podobno ten konsultant do Ciebie zadzwoni.

oznacz moderatorów

ZumiSklep
#9 Pomysłodawca#

@mariusz123aaaaa 

Łap link https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb&subjectId=4e2473d5-2...

Na dole jest opcja "Wybierz sposób kontaktu" i tam będziesz miał możliwość zamówienia normalnej rozmowy telefonicznej.

Alternatywnie jest numer telefonu dla seniorów, ale tam pomagają w prostych sprawach, typowo seniorskich: 61 627 17 77

oznacz moderatorów