anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Drodzy Sprzedający i Administracjo,

jak dużo tematów odnośnie ocen kupujących musi być założonych by zaszły jakieś zmiany w tym temacie? Jako sprzedawcy, dwoimy się i troimy by zadowalać klientów, ustawiamy dostawy za najniższe kwoty, sami płacąc za ich pakowania, koszty i czas wożenia paczek do kurierów etc. 

Kilka złoty za przesyłkę to dużo w mniemaniu kupujących skoro mogą wystawiać subiektywne oceny od 1 do 5? Np. dwie gwiazdki za przesyłkę 5,90 zł? Do czego to dąży? Paczki są z reguły na następny dzień, są pakiety Smart za 0 zł, darmowe zwroty i dalej można zgłaszać niezadowolenie?

A Allegro dalej będzie stało po stronie Kupujących, biernie się przyglądając, tłumacząc, że nie ma podstaw do interwencji w takich błahych sprawach. Dla nas to nie są tylko "błahostki", bowiem stosując się do zasad uzyskania SuperSprzedawcy, gdzie próg jest i tak bardzo wysoki, można znowu odwlec na miesiąc zgłoszenie się, ponieważ jakiemuś Kupującemu nie pasuje przesyłka za 5 zł...

Moim zdaniem, mam nadzieję też jak i wielu sprzedającym, odpowiadałby pomysł stworzenia automatycznych ocen na 5, kiedy ustawia się najniższe, zryczałtowane kwoty przesyłek.

Skoro kupującym to wszystko jedno czy 1 gwiazda czy 5 w takich obszarach, to czemu tego nie zaaktualizować i wyjść na przeciw sprzedawcom?

Liczę na rzetelną dyskusję.

z poważaniem,

jednogwiazdkowy sprzedawca

Highlighted

Odp.: 1 zwiazdka za Allegro dostawe

#9 Pomysłodawca#

Jedyna opcja aby koszt wysyłki był zawsze 5 gwiazdek to wysyłka pobraniowa za darmo 😄 😄 😄

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#7 Wielbiciel#

Przesyłki pobraniowe są nagminnie nie odbierane. Taka „koronowana” zabawa

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#12 Orędownik#

@ja81 

Nie oferuj przesyłek pobraniowych i będziesz miał(a) problem z głowy.

Wiola
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#12 Orędownik#

@Client:80340374 

Powiem szczerze, że koszty przesyłki nigdy dotąd nie były takie tanie, a stało się tak, przy współpracy poczty, InPostu i firm kurierskich z Allegro i sprzedawcami.

Kiedyś nadając przesyłkę prywatnie u kuriera bez zawartej z nimi umowy trzeba było słono zapłacić, a teraz? Mogę podejść do punktu i płacę kilkanaście złotych z ubezpieczeniem.

InPost 8,99 zł - to bardzo dobra cena.

3,50 zł za list pocztowy -  to jest, jak za darmo.

Nadając prywatnie na poczcie płacę więcej, ale ludziom o ograniczonych horyzontach nie dogodzisz, choćbyś nie wiem jak się starał(a).

Wiola
Odpowiedz
Ładowanie...