anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oceny sprzedaży

sklep_dtip
#8 Zapaleniec#

Witam wszystkich. Od ok. 2 tygodni sprzedaję na allegro. Poszło już kilkanaście produktów a opinia niestety tylko jedna. Macie jakieś dyskretne sposoby na zwrócenie uwagi klientowi, aby ocenił produkt na portalu? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Allegro przypomina kupującym o wystawianiu ocen po każdym zakupie. Niektórzy tego nie lubią.

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Niestety klienci nie lubią, nie mają czasu i często nie chcą w zbyt krótkim czasie po zakupie dokonać oceny transakcji.

Bo Wiesz, różnie z produktem może być, a bat w postaci negatywa zawsze się w zanadrzu przyda 🙂 

Jako nowy sprzedawca zrozumiałe jest żeby szybko otrzymać te 100 pozytywne oceny, ja zrobiłem kiedyś tak, że po prostu w odpowiedzi na każdego maila informującego o otrzymaniu zapłaty wysyłałem grzeczną i krótką prośbę o wystawienie oceny, w ciągu kilku dni otrzymałem kilkanaście ocen.

oznacz moderatorów

sebastian113
#10 Popularyzator#

Witam.

Daruj sobie ważne że nie wystawiają Negatywów ani nie mają żadnych roszczeń , komentarze na allegro to teraz kpina bo i tak za rok znikną więc po co to ?? 

Zwracanie uwagi jak to nazwałeś może się obrócić na Twoją nie korzyść , będą wystawiać negatywy bez treści.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów