anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od kilku dni statystyki wejść na strony wszystkich aukcji stoją w miejscu.

MIETEK-R
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MIETEK-R Czy mogę Cię prosić o zrzuty ekranu i przykładowe numery ofert?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

@MIETEK-R stoją, bo ludzie nie kupują, widzę to u siebie. Jak nie ma 4 000 na tonę węgla albo na rachunek za prąd czy brakuje mu na chleb lub leki, nie będzie kupował **piiip**ół na Allegro.

Sprzedaż siada, czy się chcemy z tym pogodzić czy nie, społeczeństwo ubożeje.

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@agus38 ludzie jak nie mają pieniędzy, to chociaż sobie pooglądać chcą różne rzeczy. @MIETEK-R nie pyta o sprzedaż, tylko o wejścia w oferty.

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#
 
agus38 Po co ludziom węgiel ?
 
 
 
 

"— Trzeba w tej chwili palić wszystkim, no poza oczywiście oponami i tym podobnymi szkodliwymi rzeczami, (...) bo po prostu Polska musi być ogrzana — mówił prezes PiS.".

"Trudne czasy tworzą silnych ludzi, następnie silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi".

Tak że nie chodzi tu o zubożałe społeczeństwo. Teraz właśnie ( przy obecnej inflacji ) opłaca się  kupować. Z tym, że nie koniecznie konsumpcyjnie, ale jako inwestycje. Bo trzymać kasy czy to w banku czy w "skarpecie" totalnie się nie opłaca.

oznacz moderatorów

MIETEK-R
#7 Wielbiciel#

Problem polega na czymś innym. Wszedłem na aukcje wystawiona przeze mnie bez logowania i nie pokazało że ktoś czyli ja tak byłem. Więc to błąd techniczny allegro.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MIETEK-R Licznik wyświetleń zlicza jedynie wizyty unikalnych klientów, którzy wyświetlają ofertę w ciągu 24 godzin. Odświeżamy te dane co godzinę. Liczba wizyt działa w cyklu 30 dniowym, tak samo jak popularność w ofertach. Nie zliczamy wizyt od botów oraz wtedy, gdy sam wyświetlasz swoje oferty. Jeśli otwierasz ofertę kilka razy i szybko odświeżasz stronę możesz zostać uznany za bota.


   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@MIETEK-R był już kiedyś taki błąd na allegro, sprzedaż toczyła się normalnie, zamówienia spływały, a statystyki wejść na stronę stały w miejscu. Naprawa trochę trwała. Napisz do pomocy allegro i nie daj się spławić, pisz do skutku.

oznacz moderatorów