anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od prawie tygodnia Allegro weryfikuje mi konto i końca nie widać.

AkcjaReakcja
#7 Wielbiciel#
  • Aż mi się już nie chce pisać. Dwa razy wysłałem tę nieszczęsną złotówkę i nadal czekam na weryfikację konta. Czy nikt nie może tego odblokować? Zostały mi tylko 4 dni na SKY-SHOP testowego czasu. Wszystkie dane są prawidłowe, więc o co chodzi... Naprawdę można się zniechęcić. Tracę kasę i ruszyć ze sprzedażą nie mogę. 

Marek 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Dziwne jak masz wszystkie dane prawidłowe, chociaż cuda tu już było opisywane.🤔

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AkcjaReakcja Twoja konto wciąż nie jest aktywne, ponieważ w przypadku firm wymagane są dodatkowe dokumenty. W tym artykule znajdziesz dokładne informacje jakie dokumenty musisz przedstawić w przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

AkcjaReakcja
#7 Wielbiciel#

Nie było pytania o dokumenty i jakiś PEP. Weryfikacja zatrzymała się po zrobieniu przelewu. Zrobiłem drugi i nic.

oznacz moderatorów

AkcjaReakcja
#7 Wielbiciel#

Niech to przynajmniej zostanie cofnięte. 

Do tego, owszem podałem pełną nazwę firmy, czyli też tzw. skróconą. Być może, że trzeba było podać tylko imię i nazwisko, bo JDG. Tak czy inaczej, nie da się już tego zmienić.

oznacz moderatorów

Mahika74
#10 Popularyzator#

Ja już ponad dwa tygodnie czekam na odblokowanie swoich pieniędzy ! Tydzień temu zlikwidowałam konto firmowe na allegro, nie zliczę ile zapytań już wysłałam, pieniądze ciągle zablokowane.  

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Mahika74 Zgodnie z wiadomością mailową, którą otrzymałaś od nas w swojej sprawie 29 września, aktualnie wyjaśniamy Twoje zgłoszenie z operatorem płatności. Gdy tylko dostaniemy szczegóły, na pewno wrócimy do Ciebie z informacjami w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów