anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odbiór osobisty - Allegro Charytatywni

OligoWloclawek
#8 Zapaleniec#

Problem, który już się tu pojawiał nie raz, ale zrobiłam wszystko co wyczytałam, ustawiłam możliwość odbioru, dodałam punkt odbioru itp. W dalszym ciągu kupujący nie mogą zaznaczyć odbioru osobistego. Dodam tylko, że przy Allegro Charytatywnie nie ma opcji płatności przy odbiorze, więc zaznaczenie "płatność za pobraniem" i wybór miejsca na mapce nie wchodzi w grę. Pomocy...

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@OligoWloclawek dajesz odbiór osobisty po przedpłacie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

OligoWloclawek
#8 Zapaleniec#

Ustawiłam tak, od razu założyliśmy, że odbiór osobisty będzie najczęściej wykorzystywany, więc sprawdzałam wszystko kilka razy. Teraz to już nie wiem, raz mi się ta opcja pokazuje, raz nie- przed chwilą (przez inne konto) uparcie próbowało mi wmówić paczkomat albo pocztę i nic nie można było zmienić, chyba nie ogarniam jeszcze...Poobserwuję jeszcze problem

oznacz moderatorów

OligoWloclawek
#8 Zapaleniec#

Dzięki, już to przerobiłam, po oddaleniu mapy tylko paczkomaty, nawet jak wybrałam "pokaż wszystkie" (bo nie było opcji "odbiór osobisty"). Teraz się wyświetla i działa. Zobaczymy jutro.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Knowhere  Albo po lewej nad mapką wkleić adres punktu odbioru i wtedy wyświetli się ten punkt. Ile ja się pierwszy raz nakombinowałam 🤣 Nie wiem kto to wymyślił.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

OligoWloclawek
#8 Zapaleniec#

wklejałam, ale nie zapisywało... Na chwilę obecną mam teorię, że po wprowadzeniu zmian trzeba trochę odczekać i samo odświeżanie ofert nie pomaga. Ile to się człowiek nauczy przy okazji...

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg Nie wiem, może ten, który się połapał, że przy odbiorze osobistym nie ma prowizji od kosztów wysyłki😛

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@OligoWloclawek  Chodziło mi o to, że Twój klient wpisze nad mapką sobie ul Komunalna Włocławek i widzi od razu ten punkt. Nie musi cudować, przybliżać, oddalać i zakładać na nos okularów by znaleźć na mapce 🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@OligoWloclawek Kupujący muszą wybrać opcję "Zobacz wszystkie na mapie", zaznaczyć "Pokaż punkty > Odbiór osobisty" i wpisać miasto:

nat_not_0-1607672970619.png

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

OligoWloclawek
#8 Zapaleniec#

Właśnie wczoraj mi to nie działało, znaczy raz się pokazało i potem już nie było tej opcji. Próbowaliśmy specjalnie z kilku kont prywatnych. Na szczęście dziś jest dobrze. Pozdrawiam

oznacz moderatorów