anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy - problemy

10Lombard
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, 
W cennikach dostaw nie mam zaznaczonej opcji >Odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy< a mimo to Allegro przy wszystkich ofertach dodaje tą opcję. Jest to o tyle kłopotliwe, że sprzedaję z kilku punktów w kraju i przedmiot, który znajduje się np. w Radomiu nie jest dostępny w innych miastach a Allegro daje możliwość wyboru  ze wszystkich wprowadzonych punktów odbioru (bez tej opcji w cenniku dostawy). Po drugie:
Chcę wprowadzić odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy ale tylko dla przedmiotów z "problematyczną wysyłką " lub tylko w mieście, w którym dany przedmiot rzeczywiście się znajduje. Czy Allegro daje taką możliwość???

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@10Lombard Prześlij proszę zrzut ekranu z widokiem cennika dodanego do oferty i link do samej oferty, w której pojawiają się opcje dostawy nieujęte w Twoim cenniku.

Jeśli chodzi o drugą sprawę - możesz dodać cennik dostawy z odbiorem osobistym tylko do wybranych ofert, sam o tym decydujesz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

10Lombard
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@10Lombard Proszę Cię o zweryfikowanie czy na pewno jest to widok cennika dodanego do tej oferty. Zrobisz to w Ustawieniach dostawy klikając w "zobacz oferty" przy właściwym cenniku. 

Odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy wybierasz w tej części formularza:

nat_not_0-1707303299171.png

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

10Lombard
#8 Zapaleniec#

Tak, jest pod tym cennikiem dostaw.

10Lombard_0-1707303760205.png

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@10Lombard Dziękuję. Dopytam odpowiedni zespół dlaczego lista Twoich punktów odbioru jest widoczna w tej ofercie. Wrócę tutaj z informacjami.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

10Lombard
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,
Czy może Allegro wypowiedziało się w temacie?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@10Lombard Przepraszam, że musiałeś długo czekać na odpowiedź.

Dostałam informację, że klient przy próbie zakupu nie będze widział w tej ofercie możliwości odbioru osobistego. Punkty odbioru pojawiają się w podglądzie oferty, ponieważ dodałeś je w zakładce Moje Allegro > Sprzedaż > Ustawienia sprzedaży > Punkty odbioru.

Jeżeli nie chcesz, żeby punkty się wyświetlały, musisz je usunąć, a następnie dodać w cenniku. Dzięki temu będziesz mógł wybrać, przy której ofercie chcesz mieć odbiór osobisty.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów