anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oderwane miseczki i dziury w dole sukni

Exitos_ES
#8 Zapaleniec#

Wysłałam klientce sukienkę bez wad po kilku dnia zrobiła zwrot zaznaczając opcję że towar jest niezgodny z umową - nie zgłosiła nic do sklepu żadnych uwag po odebraniu przesyłki.Gdy się z nią skontaktowałam napisała że ubierając sukienkę oderwały się wkładki z biustu. Sukienka przyszła też podziurawiona w jej dole. 
napisałam że nie przyjmujemy zwrotu i ma wykupić przesyłkę zwrotną. 
co w takiej sytuacji? Jak to dalej wygląda ? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

komis-bell
#21 Demiurg#

@Exitos_ES Co dokładnie zaznaczyła kupująca w powodzie zwrotu?

komisbell_0-1726498642734.png

 

oznacz moderatorów

Modna_Moda_888
#7 Wielbiciel#

IMG_9405.jpeg

 

oznacz moderatorów

Modna_Moda_888
#7 Wielbiciel#

Rozumiem gdyby jedna odpadła ale nie dwie na raz tym bardziej że między wkładkami a ciałem podczas ubierania jest jeszcze jedna warstwa materiału .

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Modna_Moda_888 Obrazki są dla nas niewidoczne - musi je zatwierdzić moderacja.

oznacz moderatorów

Modna_Moda_888
#7 Wielbiciel#

Rozumiem przepraszam.

Pani zaznaczyła 

powód zwrotu reklamacja /inna wada lub niezgodność towaru z umową (źle przyszyte miseczki biustonosza podczas mierzenia oderwały się 

 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Modna_Moda_888 Ok, czyli reklamacja. Masz prawo ją odrzucić jeśli potrafisz wykazać, że do uszkodzenia doszło z winy kupującego a nie przez wadę tkwiącą w samym towarze.

oznacz moderatorów

Modna_Moda_888
#7 Wielbiciel#

No dobrze ale jak mam udowodnić że zrobiła dziury w sukience? Jest to jedwab więc delikatny materiał góra  sukni jest z cekinami przez co pewnie zaczepiła ściągając z dosyć sporą wielka siła jeśli wyrawal

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Modna_Moda_888 piszesz ,, po kilku dniach ,, ... .hmm.. .bardziej bym się skupił na wnikliwym zweyfikowaniu czy sukienka czasem.... nie uczestniczyła jako gosć na weselu  ,wskazują na to dzurki na dole , raczej nikt nie przymierza sukienki w szpilkach .

oznacz moderatorów

Modna_Moda_888
#7 Wielbiciel#

Można to oczywiście podejrzewać przez dziurę w jedwabiu na dole. No ale ręki nie dam 

oznacz moderatorów