anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ODESŁANO USZKODZONĄ CZĘŚĆ z prośbą o zwrot

pitstopstezyca
#7 Wielbiciel#

Witam wszystkich

Mam mały problem , wysłałem atrapę chłodnicy do samochodu, była cała, żadnych uszkodzeń, paczka solidnie zapakowana. Po paru dniach kupujący robi zwrot przez Allegro i piszę, że paczka była cała a towar w środku uszkodzony. Robi zwrot w zupełnie innym kartonie. Co mam teraz zrobić? Część już nie ma żadnej wartości

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

@pitstopstezyca Kupujący ma dowód na uszkodzenie? protokół szkody itd? nie ma to zwrot musisz przyjąć (jak to zwrot) ale możesz mu zwrócić np 1zł, a jak reklamacja to musisz ją rozpatrzyć, masz 14dni i możesz uznać albo odrzucić,

oznacz moderatorów

pitstopstezyca
#7 Wielbiciel#

Kupujący nie ma protokołu szkody. Zrobił zwrot nie zareklamował produktu. Nie chciałbym mieć problemów z Allegro ale myślę, że kupujący mija się z prawdą. Jak uniknąć takich sytuacji?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Kupujący powinien spisać protokół szkody z przewoźnikiem itd ale.... ile ta część jest warta?
Widzę, że masz nowe konto i tylko 4 oceny... Oddaj mu kasę i zapomnij o sprawie.
Jak dostaniesz negatywa to stracisz SMART - w najlepszym wypadku. W najgorszym spadnie Ci "jakość sprzedaży" i możesz dostać ograniczenia na konto...

Chociaż z drugiej strony nawet jak oddasz kasę to i tak możesz otrzymać negatywa.

Witamy na allegro 🙂

oznacz moderatorów

pitstopstezyca
#7 Wielbiciel#

Dzięki, właśnie widzę, że nie jest lekko.. Część kosztowała 280 zł i chyba to przełknę i oddam kasę

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pitstopstezyca a co klient wybrał z listy powodów ? Jak zwrot - odstąpienie, oddaj tyle ile warte jest to co odesłał, naj zwrot - reklamacja odrzuć i uzasadnij że to uszkodzenia mechaniczne spowodowane złym montażem 😄

Co byś nie zrobił pewnie będzie negatyw 😞 

lkoijk.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@pitstopstezyca kupić se małą pieczątke stempelek z logo firmy i tusz uv i w miejscu gdzie raczej paluchami nie dotknie przed wysyłką nabijasz logo na część i jak zwroci to wiesz czy to twoja nie wspomnę o kamerce nad stołem do pakowania i przyjmowania zwrotów inaczej będziesz regularnie robiony w wała

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@az1rael przecież to nic nie da, żadne kamerki i oznaczenia

u nas za najgorsze zwroty uznajemy te z adnotacją odstąpienie bez podania przyczyny

większość to towar uszkodzony przez kupującego lub jakieś próby podmianek,

a o dziwo zwroty z adnotacją nie psuje mi - to towar sprawny

jak to jest?

 

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@RED nie da zanieś na policje dowody że ci ktos odesłał nie twoj towar to zobaczysz co ci to da z dowodami z sprawy o oszustwo kopiesz potem allegro w zadek za zezwolenie na publikację oszczerstw 

oznacz moderatorów