anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart i zwrot części kosztów wysyłki paczkomatem Inpost - jak to zrobić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
tiny_C
#7 Wielbiciel#

Problem jak w tytule - moje ogłoszenia weszły w Smart-a (choć nie wiem dlaczego, bo na razie sprzedałem jedynie cztery przedmioty i otrzymałem tylko jedną ocenę, a warunek to pięć ocen pozytywnych w skali roku). W momencie kiedy klient wybiera darmową dostawę do paczkomatu Inpost (bo cena sprzedaży przewyższyła 45zł) a ja klikam "Nadaj przesyłkę", jedyne co mogę zrobić, to dodać umowę własną z przewoźnikiem, nie mogę w żaden sposób uruchomić procedury pozwalającej na stworzenie przesyłki po kosztach jakie oferuje Allegro (w efekcie musiałem ją nadać na stronie Inpost za pełną kwotę). Pytanie czy umowa własna jest konieczna do tego, żeby Allegro zwracało część kosztów wysyłki, czy to tylko błędna lub niepełna konfiguracja konta z mojej strony?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tiny_C Cześć. 🙂 Żeby nadawać paczki przez Wysyłam z Allegro musisz mieć podpisaną osobną umowę z Przewoźnikiem InPost. 

Oczywiście możesz nadać też paczkę bez umowy na cenach z Allegro przez Manager Paczek InPost, ale najpierw musisz powiązać swoje konto Allegro z Managerem InPost. Załączam link z instrukcją: https://manager.paczkomaty.pl/v1/api/assets/instrukcja-nadawania-przesylek-Allegro-28.08.pdf  🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
tiny_C
#7 Wielbiciel#

Dzięki za szybką odpowiedź. Pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów