anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odpowiedzi na pytania kupujących. Uwaga Allegro nie widzi tych pisanych z własej poczty.

Dream_2012
#8 Zapaleniec#

Witam. Dostałem obniżkę ogólnej oceny sprzedaży z 94% na 4% ... tylko za to że w/g Allegro nie odpisywałem terminowo na pytania kupujących. Odpowiedzi były, ale pisałem je z własnej poczty - jednak system Allegro ich nie "widział" - i choć odpowiedzi były wysłane to na Allegro ciągle wisiała przy nagłówku wiadomości taka czerwona kropka... Prawdopodobnie bot zlicza tylko te kropki wiszące w powiadomieniach i nie widzi faktycznej korespondencji. Dowiedziałem się, że nie opisywałem cały miesiąc na pytania, choć rozmowy były dawno zakończone i zapomniane. Piszę dlatego by inni sprzedający odpisywali bezpośrednio z Allegro, a nie z własnej poczty jeśli chcą uniknąć takiej masakrującej oceny.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_Likos_
#20 Guru#

@Dream_2012  ja zawsze odpisuje z poziomu poczty. (gmail) i jak do tej pory nie mialem problemu który opisujesz. Moje odpowiedzi są normalnie widoczne w rozmowie także z poziomu allegro.

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_Likos_ No widzisz, a jak ktoś ma pocztę inną niż gmail (np. wp, onet czy interię), to dzieją się takie cyrki (o których już nie raz pisano na tymże forum - z reguły był to problem ze SpamCop-em).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Jak można mieć pocztę na portalach informacyjnych? Tolerować kilkugodzinne opóźnienia w dostarczaniu i częste problemy. To lepiej kupić domenę z pocztą na darmowym serwerze, albo zapłacić te 20 zł. Miesięcznie za płatna.

oznacz moderatorów

Dream_2012
#8 Zapaleniec#

Też używam pocztę gmail, nie mam problemu z czasem dostarczenia maila. Odpowiedzi mam terminowe. A jednak i tak dostałem obniżkę ogólnej oceny właśnie za niedopuszczalne ignorowanie korespondencji. Jedyne co dostrzegłem to całą serie czerwonych kropek po lewej stronie kafelka z tytułem korespondencji, po kliknięciu w wiadomość - te kropki znikają. Tak sobie teraz myślę, że może robić to przeglądarka, prawidłowo odpisuje, ale jakoś ten mail nie integruje się wtedy z Allegro.

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@Dream_2012  moje maile widać normalnie jko część korespondencji z allegro

Może odpisujesz z innej poczty niż głowna przypisana do konta?

oznacz moderatorów

Dream_2012
#8 Zapaleniec#

Pisze z konta przypisanego w Allegro. Wiadomości normalnie wychodzą i przychodzą i są zgromadzone tam gdzie zawsze. Po tym jak dostałem karniaka, popatrzyłem tam i dostrzegłem ze wszystkie pytania za marzec i kwiecień miałem oflagowane czerwoną kropką jako nieprzeczytane. 

oznacz moderatorów