anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przeniesienie środków z PayU na Przelewy24

MAMY ROZWIĄZANIE!
MariuszKom1967
#7 Wielbiciel#

Witam. Czy istnieje możliwość przeniesienia środków z salda usługi PayU na Przelewy24? Niestety nie mam aktywnej usługi PayU, za to Przelewy24 mam aktywne i zweryfikowane, a kupujący niestety zapłacił mi za przedmiot poprzez PayU, które ma status "w trakcie weryfikacji". Nie chcę czekać na sfinalizowanie weryfikacji PayU, stąd moje pytanie... 

Bardzo proszę o odpowiedź, jeżeli jest ktoś kto ma na ten temat jakieś pojęcie. Z góry dziękuję i pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
kostas11
#21 Demiurg#

@MariuszKom1967 nie da się, Payu i Przelewy24 to różne firmy i nie można między nimi przelewać kasy, tylko można wypłacić, czekaj na weryfikację, a towar możesz wysłać nikt już kasy nie ruszy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
MariuszKom1967
#7 Wielbiciel#

A jeżeli środki zwrócę do kupującego i poproszę o ponowne wysłanie płatności ale tym razem przez Przelewy24..? Jest taka możliwość?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@MariuszKom1967 Może kupujący wybrać ale ciekawe co na to powie, możesz zaliczyć negatywa 🙂  Pamiętaj że na allegro lokalnie nie zwrócisz kasy przez allegro finanse 😞

Czy jako kupujący mogę wybrać operatora płatności?

Możesz zmienić operatora płatności klikając w link [Zmień], który wyświetlimy na stronie z podsumowaniem płatności, przed przejściem do zapłaty.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@MariuszKom1967 Jeśli pieniądze zwrócisz, kupujący nie zapłaci drugi raz przez Allegro Finanse, czyli też przez Przelewy24. Chyba że dokona drugiego zakupu.

oznacz moderatorów