anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odwoływanie ofert

MAMY ROZWIĄZANIE!
kari.
#7 Wielbiciel#

Witam.

Mam pytanie odnośnie odwoływania ofert w zwykłych aukcjach (nie Lokalnie), bez ceny minimalnej.

Czy sprzedawca, który wystawił ofertę, bez ceny minimalnej, może ją odwołać, nie podając nawet żadnego konkretnego powodu? Bez przerwy zdarzają mi się takie sytuacje, i zaczyna być to pomału irytujące. Jest przecież opcja podania ceny minimalnej. W ostatnim czasie, sprzedającemu nie chciało się podać nawet powodu, więc wpisał "X".

Znalazłem tylko takie info:

Kiedy sprzedający może odwołać ofertę kupna w trwającej licytacji?

Sprzedający może odwołać oferty w trwającej licytacji w wyjątkowych sytuacjach, na przykład gdy:

  • licytowany przedmiot został skradziony lub zniszczony
  • licytujący nie budzi zaufania sprzedającego
  • licytujący poprosił wycofanie swojej oferty kupna.

W większości kategorii sprzedający może odwołać ofertę kupna w dowolnym momencie trwania licytacji. Każdorazowo musi podać powód wycofania oferty licytującego.

Ale wyjaśnia ono mojego problemu. Wynika z tego, że niska cena nie jest powodem, dla którego można odwołać oferty.
Czy mogę dochodzić swoich racji, i oczekiwać wysłania przedmiotu w cenie, jaka widniała w ostatniej licytacji?

Jak to wygląda od strony regulaminu Allegro? 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
mdrogeria
#21 Demiurg#

@kari. regulamin allegro to nijak , nie doszło do płatności  ,transakcji nie było . Masz prawo domagać się wydania rzeczy , ale tylko z powództwa cywilnego , czy wygrasz ? ,, na dwoje babka wróżyła ,,

oznacz moderatorów